Yoga S740: ühendab elegantsi ja jõudu poodidesse jõudvas Lenovo uues sülearvutis

Paljutõotav töölaua moodi jõudlus valguses ja elegantses seadmes on Yoga S740 Lenovo uusim Portugali jõudev sülearvuti. Lihvitud alumiiniumist välispinna all on selles seadmes üheksanda põlvkonna Intel Core i9 protsessor, turbotöötlusega kuni 5 GHz, 8 südamikku ja dünaamiline optimeerimine ning NVIDIA GeForce GTX 1650 graafikakaart. Sellel sülearvutil on ka 16 GB RAM-mälu ja 1 TB mälumaht. SSD.

Yoga S740-l on 15,6-tolline Full HD ekraan, mis lubab teravust ja laia värvivalikut. Tootja selgitab, et ekraanipiiridel on õhuke raam, mis koos panoraamekraani ja HDR-tehnoloogiaga võimaldab kasutajatel saada parema ja ümbritsevama visuaalse kogemuse.

Mõeldes hea heli austajatele, on sellel sülearvutil kolmemõõtmeline heliriba koos Dolby Atmose kõlaritega. Tootja sõnul on arvuti võimeline kodukino kogemust pakkuma tänu ruumilisele kosmosetehnoloogiale, kusjuures heli voolab seadme kõigis mõõtmetes.

Vaid 1,9 kg kaaluva ja umbes 14-tunnise autonoomiaga saab Yoga S740 olla kindel panus neile, kes on alati liikvel ja töötavad kõikjal. Yoga S730 on juba saadaval erikauplustes, konfiguratsioonidega alates 2299 eurost, rauashallis.