YouTube esitab probleeme 3. põlvkonna Apple TV-ga, tekitades kahtlusi toetuses [atualizado 3x: corrigido!]

Tootena, mille värskendustsĂĽkkel on palju aeglasem kui Apple’i mobiilseadmetel (näiteks iPhone või iPad), ei pruugi me seda kunagi märgata, kuid 3. põlvkonna Apple TV ta on juba naine: ta käivitati vähemalt kaheksa aastat tagasi, 2012. aasta märtsis, tutvustades järgmisel jaanuaril veidi muudetud mudelit.

See Apple TV versioon kestis 2016.

aastal, kuid – eriti arvestades, et räägime mustast kastist, mis jääb teie teleri all liikumatuks – kasutavad seda tarbijad kogu maailmas endiselt laialdaselt.

Praegu võime näha esimesi märke selle vananemisest.

Apple’i ja Google’i tugifoorumites on sajad kolmanda põlvkonna Apple TV omanikud teatanud probleemidest Youtube seadmes.

Täpsemalt, kui proovite teatud tüüpi sisu vaadata, kuvab tarkvara teate „Selle sisu laadimisel ilmnes viga.

Palun proovi hiljem uuesti.

” palju kordi.

Meie lugejad Joselio Teider on ĂĽks neist, keda probleem puudutab:

Praegu näib probleem olevat ainult DRM-iga kaitstud sisu puhul (Digitaalne õiguste haldamine) – see tähendab muusikaklippe, filmiklippe ja muid aktiivse autoriõigusega videoid.

Muud tüüpi sisu, mida seda tüüpi piirangud ei kaitse, näib töötavat normaalselt.

Redditi saates ĂĽtles ĂĽks Apple’i toega ĂĽhendust võtnud kasutajatest, et Apple’i sõnul on probleem Google’is – või täpsemalt hiljutistes YouTube’i platvormi muudatustes, mis võivad vea põhjustada.

Kuna Mountain View hiiglased pole juhtumit veel kommenteerinud, on võimatu teada, kas see tähendab kolmanda põlvkonna Apple TV toetuse lõppemist või kas YouTube’i rakenduste arendustiim probleemi lahendab.

HBO lõpetab toetuse

Teine märk sellest, et kolmanda põlvkonna Apple TV võib tunneli lõpus valgust näha, on selle hiljutine teade HBO selle rakenduse HBO GO ja HBO nĂĽĂĽd lõpetab selle kuu jooksul seadmetega töötamise – nagu ka selle eelkäija, teise põlvkonna Apple TV.

HBO KOHE Apple TV-s

Siin Brasiilias pole sellel suurt vahet, arvestades, et sellel Apple TV mudelil pole juurdepääsu App Store’ile ja seetõttu ei saa rakendusi alla laadida; Ameerika Ăśhendriikides, digiboks need on varustatud rakendustega, mis on installitud alates teisest põlvkonnast.

Kuid see oli veel üks suurettevõte, kes ei suutnud seadet toetada.

Alternatiivsed lahendused

Ilmselt ei tähenda see, et peate võtma oma teise või kolmanda põlvkonna Apple TV ja viskama prĂĽgikasti – seade töötab edasi ja saate seda ikkagi kasutada põhimõtteliselt kõigi täna tehtavate toimingute jaoks, näiteks iTunes Store’i sisu vaatamiseks või Maci ekraani peegeldamiseks. , oma iPhone või iPad AirPlay.

AirPlay 2 nutiteleris

Kui rääkida AirPlay’st, siis just sel põhjusel saate jätkata YouTube’i või HBO sisu vaatamist vanas Apple TV-s: lihtsalt avage video oma iPhone’is / iPadis / Macis ja esitage seda teleris.

Ilmselgelt pole see ideaalne lahendus, kuid võiks olla huvitav alternatiiv sellele (võib-olla?) Tugiaja lõpule.


Apple TV 4K

Apple TV 4K

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1169,10Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 108,25Käivitatud: September 2017 (5. põlvkond)

Nupp - osta kohe


Apple TV ja Siri Remote vaatasid ĂĽlevalt diagonaalselt

Apple TV HD

aastal Apple

Sularaha hind: alates 989,10 R $Paigaldatud hind: kuni 12x R $ 91,58Käivitatud: September 2015 (4. põlvkond)

Nupp - osta kohe

iMore’i kaudu

Värskenda, jaoks Rafael Fischmann 10. aprill 2020 kell 06:55

Mitme lugeja tagasiside järgi MacMagazine, sealhulgas ka tema ise Joselio Teider (alates säutsuma originaal), lahendavad Apple ja / või Google hea meelega YouTube’i probleeme 3. põlvkonna Apple TV-s.

Ufa! ?

II värskendus, autor Rafael Fischmann 10. aprill 2020 kell 12:35

Võib-olla rahva surve tõttu tegi HBO ka oma otsuses paar sammu tagasi.

Nagu leitud Kaaslane, HBO nĂĽĂĽd kestab kuni 15. maini, samas kui toetus on HBO GO nĂĽĂĽd suletakse see alles “mõne kuu pärast”.

III värskendus, autor Rafael Fischmann 17. mai 2020, kell 15.10

Ootuspäraselt, HBO nüüd eemaldati teise ja kolmanda põlvkonna Apple TV-delt.

Näeme, kui kaua HBO GO kestab …

9to5Mac kaudu

Table of Contents