YouTube Go: laadige rakendusega oma telefonis alla YouTube’i videod

Youtube Go pakub täieliku sisuga platvormi koos võimalusega videoid alla laadida, et vaadata nii palju kui soovite ja ilma internetita.

Internet on muutunud meie igapäevaelu jaoks ĂĽha olulisemaks, kuid kahjuks ei saa me alati tugineda kättesaadavatele või kvaliteetsetele signaalidele. Brasiilias, kus võrguandmed on suures osas piiratud või nõrgad, on see mõiste “Esmalt võrguĂĽhenduseta” lõpuks muutub ĂĽha võrgutavamaks, mistõttu Google on toonud riiki ĂĽhe oma uusima rakenduse, nimelt Youtube Go, mis on mõeldud neile, kes soovivad paremat viisi videote allalaadimiseks Youtube telefonis ja näete kõike võrguĂĽhenduseta, ilma internetiĂĽhenduseta.

Ettevõte kutsus üleriigilist ajakirjandust esitama rakendust, mis pärast katsetamist oli Brasiilias juba saadaval. Oleme kohal, et kontrollida kõiki üksikasju ja seda, mida neilt oodatakse.

Youtube GoVahejuhtum leidis aset 29. jaanuari pärastlõunal

Toetab ligipääsetavust

SEE Google on näidanud, et ta hoolib mitte ainult võrgus saadaolevast sisust, vaid eriti sellest, kuidas selle kasutajatel on sellele sisule juurdepääs. Mõiste “Esimene kasutaja” ja “Esmalt võrguĂĽhenduseta” on ettevõtte põhitähelepanu viimasel ajal, mis tagab ja hõlbustab nende inimeste elu, kes elavad kohtades, kuhu pääseb Internet see on ebakindlam.

Üks näide on Andmetes, nutirakendus, mis võimaldab kasutajatel oma nutitelefoni andmeid hallata. Selle abil on võimalik andmeid jälgida ja isegi salvestada, kontrollides paremini seadme juurdepääsu võrgule. Veel üks näide ettevõtte murest selle kontseptsiooni pärast on selle rakendamine File Go, mis on ka nutikas haldur, kuid hoolitseb nutitelefoni salvestamise eest, suudab ruumi vabastada, faile korrastada ja kasutajale isegi soovitusi anda.

Videod igal ajal

SEE Youtube Go saabus teise sellena. Rakendus käivitati esmakordselt Indias ning see hakkab järk-järgult populaarsust koguma ja seda käivitatakse 14 riigis, sealhulgas Indoneesias, Nigeerias ja Tais. Seetõttu on ettevõte hakanud pöörama tähelepanu positiivsele mõjule, mida see avaldab nende asukohtade kogukondadele.

Näiteks Indoneesias on juba kasutusel idufirmad Youtube Go pakkuda köitva videokogukonna inimestele olulisi näpunäiteid oma ettevõtte juhtimise või finantsteadmiste suurendamise kohta. Humbleri kool juba kasutab Youtube Go pakkuda oma õpilastele videosisu.

Selle mõju tõttu laiendab ettevõte nüüd rakendusi 130 riiki, sealhulgas Indoneesiasse Brasiilia. Viimase kuu jooksul valiti rakenduse testimiseks mitu inimest ja lõplik järeldus oli, et videote allalaadimise võimalus on tegelikult see, millest enamik kasutajaid huvitatud on.

Youtube GoSelle rakenduse abil saate igal ajal videoid vaadata

Mis on rakenduses uut?

Lühidalt, Youtube Go võimaldab kasutajatel alla laadida videoid, mida saab igal ajal vaadata, ilma et oleks vaja Interneti-ühendust, ja nii palju kui kasutaja soovib, kulutamata sellele täiendavaid andmeid. Samuti võimaldab see allalaaditud videoid ühenduse kaudu jagada rakendust sisaldavate seadmete vahel bluetooth ka ilma Interneti-vajaduseta.

Youtube GoJagamiseks installige lihtsalt mõlemasse seadmesse installitud rakendused

Allalaadimise ajal pakub rakendus mitte ainult teavet nutitelefoni vaba ruumi kohta, nii sisemise kui ka välise kohta, vaid pakub ka madalama kvaliteediga valikut, et video ei võtaks liiga palju ruumi või salvestaks ainult praeguseid andmeid. Oluline on märkida, et Youtube Go ei ole teenuse „halb” ega „kerge” versioon, sisu on sama, see tähendab, et kõik, mis YouTube’is töötab, töötab Youtube Go ka reklaami.

Piirangud

Brasiilias pole autoriõiguste tõttu praegu võimalik videoid koos muusikaga või muusikaklippidega alla laadida, isegi kui see valik on teistes riikides aktiveeritud. Need videod on endiselt juurdepääsetavad, kuid sarnaselt teenuse üldise rakendusega on need voogedastatud ja andmeid tarbivad. Võimalik, et see muutub tulevikus, kuid hinnanguid pole endiselt.

Sellel rakendusel on ka tingimus: võrguühenduseta videote vaatamiseks peab kasutaja seadme ühendama vähemalt kord kuus internetis. Õnneks pole see keeruline asi juhtuda.

Youtube GoVideote vaatamiseks peate olema ühendatud vähemalt kord kuus

Youtube Go on hea lastele ja parem vanematele

Väikeste laste vanemad saavad sellest rakendusest palju kasu. Tänapäeval Youtube’i lastesisu suurenemise tõttu pole haruldane, et lapsed veedavad aega platvormil oma lemmikfilmide vaatamisel. Meeldib Youtube Go vanemad saavad tagada, et neid videoid saab vaadata kõikjal, ja takistada nende lapsi kogu oma mobiilse andmeside tarbimisel, vaadates kogu aeg sama videot.

Youtube Go saate Androidi jaoks alla laadida Google Play poest. Rakendused Datally ja Files Go leiate ka Google’i veebipoest.