Youtube keelab naljad, väljakutsed ja ohtlikud mängud

SEE Youtube sellel on sisu, mis hõlmab paljusid vaatajaskondi ja nende vanuserühmi, need on videoõpetused, muusikalid, infovideod, lõõgastumiseks, lõbutsemiseks ja palju muud.

Vembud ja väljakutsed on platvormil hästi teada, kuid need pole “kõik ilusad”.

Youtube’i eesmärk on lõpetada ohtlikud mängud ja jant, mis võivad ohustada nii praktikuid kui ka teisi värskendage oma kogukonna juhiseidsoovitame sisutootjatel seda tĂĽĂĽpi videoid mitte toota.

Mängige tegelike tagajärgedega

Praegu ei ole nii, et mõned YouTube’i kasutajad loovad kĂĽsitava sisu, tekitades väljakutseid või nalja, mis inimestele tõsiseid ebamugavusi tekitab.

Seda tĂĽĂĽpi videotel on alati suur juurdepääsude arv ja sellest tulenevalt suurem nähtavus “kõrgetel” platvormidel.

Filmi ilmumisega “LinnukastNetflixist on väljakutse muutunud populaarseks. Ja YouTube’i kasutajatel, näiteks Jake’il ja Paulil, oli “hea mõte” sõita autoga kinnisilmi. On selge, et seda tĂĽĂĽpi tegevus võib põhjustada väga tõsiseid, kahjustavaid või äärmuslikuma hĂĽpoteesi korral inimese surma.

film-linnukast-netflix

Muud tĂĽĂĽpi väljakutsed, nagu pesuvahendi joomine ja tulemuste registreerimine, panevad YouTube’i otsuseid langetama, suuniseid muutma ja võimalikke tragöödiaid vältima ning loomulikult ka võimalikke kohtuasju.

Lootus platvormiga

Youtube’is sisu tootmine on olnud ĂĽlesmäge, ma ĂĽtlen, et hea sisu, ja ma loodan, et sellised muudatused võivad põhjustada nende pahatahtlike videote nähtavuse kadumise ja et headel videotel võib olla veelgi suurem eelis. Need kanalid mõjutavad lapsi ja noori.

Mida te sellest olukorrast arvate? Kas YouTube tsenseerib silmadega juhtimise, pesuvahendi joomise jne väljakutseid?

Ootan teid järgmises postituses, siin blogis Dioliinuks, SÜSTEEMAALT! ?