YouTube kuulutab videote ja avalehe soovituste suuremat kontrolli

YouTube kuulutab videote ja avalehe soovituste suuremat kontrolli

YouTube on teatanud, et pakub kasutajatele suuremat kontrolli selle üle, milliseid videoid nende kodulehel kuvatakse ja järgmises soovituses.

"Sellega tahame aidata vaatajatel leida uusi huvisid ja huvisid, näiteks uusi lemmikkunstnikke, uue sisu loojaid, keda nad saavad jälgida, või lihtsalt parimaid toiduretsepte," teatas ettevõte.

Järgmistel päevadel käivitatakse kolm konkreetset muudatust:

  • Avastage seotud teemasid ja videoid avalehel ja soovitustena järgmiselt: See võib olla teie vaadatavaga seotud video, vaadatava kanali avaldatud video või muu teile huvitav teema. Selle uue funktsiooni leiate ĂĽles kerimisel avalehelt ja sirvimise ajal ekraanilt Järgmine.
  • Eemaldage ettepanekud kanalitelt, mida te ei soovi vaadata:NĂĽĂĽd saate käskida YouTube'il lõpetada teatud kanalite videote pakkumine. Koputage lihtsalt video kõrval olevale kolme punkti menĂĽĂĽle kas avalehel või Next Next, siis ärge soovitage kanalit.
  • Uurige välja, miks teile videoid soovitatakse:NĂĽĂĽd näete video all lisateavet väikeses kastis, mis selgitab, miks see video teie avalehele ilmub, et aidata teil leida videoid uutest kanalitest, mis võivad teile meeldida.