YouTube kuulutas välja tasulise videoteenuse Red

Google avaldas kolmapäeval (21) YouTube Redi, video suurima voogedastusteenuse, mis põhineb veebis suurimal žanriportaalil.

Sellele viisile pääsemiseks peate maksma kuutasu 10 USA dollarit kuus (iOS-i kasutajad peavad maksma lisatasu 3 USA dollarit).

Neile, kes seda ei tea, pakub uus platvormiteenus teile Netflixi tunnet, mis võimaldab teil YouTube’is videoid nautida ilma reklaamideta ja isegi salvestada need võrguĂĽhenduseta vaatamiseks oma telefonis või tahvelarvutis.

Ja see ei piirdu sellega, sest lisaks on võrgus suurte nimede poolt loodud abonentgruppidega liituvatele kasutajatele eksklusiivne sisu.

Saadaval alates järgmisest kolmapäevast, 28. kuupäevast, pole USA-s veel kindlaks määratud kuupäeva.

Ameerika Ühendriikides on kuulus “YouTuber” nimega PewDiePie peaosas õudusmängudest inspireeritud tõsielusaates, mida peetakse teenuses esimeseks omataoliseks.

“Scare PewDiePie” peaks debĂĽteerima 2016.

aasta alguses.

Lisaks on avaldatud mitmeid YouTube’i eksklusiivseid lavastusi seeria kujul, näiteks Laula!, Lazeri meeskond, reis Ăśkssarviku saarele ja teised.

Hoolimata tugevast kaubamärgi seosest pornograafilise saidiga RedTube, väidab YouTube’i meeskond, et punane ei aja asju segamini.

„Meie uuringutes seostatakse Redi sageli YouTube’iga.

Sellel on palju tähendust armastuse ja punase vaiba osas ”.