YouTube on maas ja sunnib kasutajaid leidma rohkem … julgeid alternatiive

Eba√Ķnnestumise tagaj√§rjel langes eelmisel teisip√§eval internetis enim k√ľlastatud veebisait kohe p√§rast Google’i otsingumootorit peaaegu kaheks tunniks.

Ja kui selle kasutajate jaoks on see murettekitav olukord, nagu juhtub, siis platvormi populaarne videotootja Marques Brownlee, kes √ľtleb, et pole “YouTube’i alla 30 minuti n√§inud”, n√§itab voogedastusteenuste konkurentide jaoks kuldset v√Ķimalust.

Google Trendsi andmetel alustasid paljud kasutajad Vimeo ja Dailymotioni otsimist kohe, kui YouTube l√§ks v√Ķrgu√ľhenduseta.

Tehnikahiiglase t√∂√∂riist n√§itab ka seda, et m√Ķned katkestuse ajal enim otsitud terminid h√Ķlmavad “YouTube down”, “YouTube down” ja “YouTube error”.

youtube tech

Graafiku sinine joon tähistab Dailymotioni ja punane Vimeo platvormi otsingut.

‚ÄěData-title =‚ÄĚ youtube tech – YouTube langeb ja sunnib kasutajaid leidma rohkem … julgeid alternatiive – SAPO Tech> youtube tech Graafiku sinine joon t√§histab Dailymotioni ja punane Vimeo platvormi otsingut.

Kuid mitte ainult see platvorm koges ebaharilikku liikluse kasvu perioodil, mil YouTube ei olnud ligipääsetav.

PornHub n√§itas andmeid, mis n√§itavad liikluse kasvu 21% v√Ķrra, mis normaliseerub kohe, kui YouTube on taastatud.

Tuntud pornovideosait n√§itas ka nimekirja k√Ķige populaarsematest videokategooriatest, kusjuures selliste terminite nagu ‚Äěasmr‚ÄĚ arv on kasvanud 201%, ‚Äěyoutube‚ÄĚ on kasvanud 183% ja ‚Äěrollim√§ng‚ÄĚ 177%.

YouTube’i tegevjuht Susan Wojcicki, kasutades Twitterit teatas, et “YouTube on tagasi”, kuid ei esitanud h√§ire kohta lisateavet.