YouTube soovib pehmemaid kanaleid uuesti rahaks teenida leevendada oma poliitikat

YouTube on karmistanud oma kasutuspoliitikat ja see suhtumine on viinud YouTube’i kasutajate lähedase piiramiseni julgema sisuga, mis jääb väljapoole platvormi reegleid. Praktikas on nad näinud oma videote demonetiseerimist, mis on põhjustanud ĂĽldise pahameelelaine ja haaranguid, mille tulemuseks on muud platvormid.

Nüüd ja selleks, et säilitada saidil kõige populaarsemaid nimesid, on kaubamärgid asunud looma lahendusi, mis toovad nendele loojatele jätkuvalt raha. Sel eesmärgil avab ettevõte nüüd oma uksed reklaamijatele, kes ei pahanda võõrastes kanalites reklaamimist.

YouTube’i tegevjuht Susan Wojcicki ĂĽtles mitmele YouTube’i kasutajale saadetud kirjas, et platvorm otsib nĂĽĂĽd ettevõtteid, kes soovivad integreerida ĂĽheksa reklaamijat ilma kollaste loojate reklaamipiiranguteta – värv tähendab, et renderdatud video ei sobi kõigile reklaamijatele.

See samm võib osutuda kasulikuks ettevõtetele, kes soovivad avaldada uusi filme üle 18-aastastele, ja see võib olla kasulik mängukogukonnale, kuna paljud nende videod on mõne mängu vägivalla tõttu kollase värvusega. Wojcicki tunnistas vajadust eristada tegelikku ja väljamõeldud vägivalda, nii et sellega seoses on oodata rohkem pingutusi.