YouTube värskendab oma Androidi rakenduse pilti

Esiletõstetud videoplatvormil on uus ilme: YouTube on astunud sammu edasi ja loonud olulised muudatused tema välimuses, välja arvatud logo vahetamine esmakordselt 12 aasta jooksul. Liides on nüüd õhem ja puhtam kui varem, mida võime ka uues logos ära tunda. Kuid see ei piirdu sellega, kuna nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendust on ka disainilahenduses muudetud ja see on sisse toonud mitmeid parandusi, mis parandavad meie kogemust.

Youtube

YouTube’i areng pärast selle elu kaksteist aastat on kurikuulus, kuigi see on ka aastate jooksul saavutatud suure edu tõttu väga loogiline. Uus YouTube, kellega kohtume, on kujundatud ja Teie Androidi rakendus sisaldab täielikult alati õhukest materjalidisaini. Lisaks saavad need, kellel on YouTube’i tavapärastest värvidest kõrini, valida uue tumeda reĹľiimi, mis muudab välimust täielikult.

Oma ametlikus YouTube’i ajaveebis kommenteerivad nad selliseid täiustusi nagu veergudega navigeerimine või liigutused edasi või tagasi liikumiseks, kuigi need muudatused on olnud varasemates versioonides ja oleme neist isegi siin (inglise keeles) teatanud. Ă•nneks on Androidi rakenduses uus funktsioon ja kõik nĂĽĂĽd on meil võimalus video kiirust muuta. Kui soovime näha asju erineva kiirusega, on meil vahemikus 0,25x kuni 2x valik.

Youtube

Samuti kohandavad nad YouTube’i mängijat uueks ajaks, kui vertikaalne formaat ei olnud nii tĂĽhi kui varem. Funktsioonid, mida saame nautida täisekraanil, kuid mida nad kavatsevad nĂĽĂĽd teha, kui me video sisse paneme. Märgistasime “paketid”, kuna see funktsioon pole veel saadaval. Loodame, et tutvustate seda niipea kui võimalik, sest meie YouTube’i kanalil on vertikaalselt palju parimat Androidi mängude mängu. Sa ei saa kaotada.

sa pead arenema

YouTube Androidile teenuses Uptodown [APK] | lae alla