YouTube võib muusikateenuse käivitada hiljem sel aastal

YouTube'i muusika

Billboardi teatel võib YouTube aasta lõpuks käivitada “lisatasu nõudva muusikateenuse” ja võimaldaks kasutajatel Androidile ja iOS-ile YouTube’i kaudu piiramatult juurdepääsu olemasolevale muusikakataloogile.

See võib selgitada uut taustaheli funktsiooni, mis võimaldab kasutajal rakenduste vahel vahetada (või seadme ekraani välja lülitada) ilma jooksvat tööd katkestamata.

„Nii tasuta kui ka tasuline versioon võimaldavad YouTube’is lugudele piiramatult juurde pääseda, kuid erinevus seisneb selles, kas saate reklaami või mitte. Kõrgekvaliteedilised teenused võivad pakkuda ka pakettide paindlikkust ja potentsiaalselt aidata litsentsimiskulude katmisel, ”öeldakse väljaandes.

Vastuseks kommenteeris Google’i pressiesindaja, et YouTube soovib alati uusi asju arendada, kuid praegu pole keegi sellest teada andnud:

“Töötame pidevalt selle nimel, et leida uusi ja paremaid viise, kuidas panna inimesi kõikidel ekraanidel YouTube’i sisu nautima ja pakkuda partneritele rohkem võimalusi oma fännideni jõudmiseks. Kuid praegu me midagi ei kuuluta ”.