contador gratis Saltar al contenido

YouTube’i mängud – eelvaade loojatele [APK]

YouTube'i mängud - eelvaade loojatele [APK]

Mõni kuu tagasi käivitas Google mängude jaoks Twitchi teenuse YouTube Gaming. Gamingu idee on ühendada ühes rakenduses kõik seotud videod ja YouTube’i kanalid mäng, ametlik, gameplay, ülevaade, näpunäidetest, lühidalt, kõik. Eile ilmus YouTube Gaming APK (looja eelvaade), kontrollige rakendust.

Kui Google Gamingust teada andis, ennustati seda põhjapoolkera suveks (meie talv), mis lõpeb 21. septembril, nii et meil on veel poolteist kuud aega. Kuid APKMirroris ilmuv versioon on üsna täielik, koos animatsiooniga, ilma vigu selge ja väga sarnane ametliku YouTube’i rakendusega.

printige youtube'i mäng

Avakuva ja mängude loend. / © ANDROIDPIT

Avakuva sarnaneb YouTube’iga: otsinguriba, üleval Cast’i ikoon ja profiilifoto, a bänner allpool toodud soovitustega täidab ekraani kolm vahekaarti: Mängud, Vood ja Kanalid. Vahekaardil Mängud kuvatakse saadaolevate mängude loend saada trendiks nüüd ja võimaldab kasutajal “lemmikud” inimesed, keda ta soovib jälgida; Voog näitab otsesündmusi ja kanali värskendusi, mida järgitakse; Lõpuks näitab Kanalid rakenduse soovitatud kanalite loendit. Jälgimiseks / järjehoidjate tegemiseks puudutage lihtsalt tärni, nagu Gmailis.

Kanaleid kohandatakse värvide järgi, mis asendab YouTube’i klassikalist punast. Suur erinevus on siin vahelehed. Selle näitamiseks on PewDiePie kanalil 11 sakki, Sky Do Minecraft, 9 vahelehte; ainult kaks on kõikjal: Teave minu kohta ja Üleslaadimine, ülejäänud on vastavate kanalite omanike loodud. Veel üks suur erinevus on videoekraanil: siin on ka kolm vahelehte: Üksikasjad, Soovitused ja Kommentaarid, nimed on iseenesestmõistetavad.

youtube hasartmäng

Kanalid on isikupärastatud. / © ANDROIDPIT

Selles rakenduses on juba rohkem kui 25 000 videot, see pakub otseülekannet vestlusega, teie lemmikmängudel põhinevaid videosisu

Ilmuv versioon on 0,6, seega võib meil olla mõningaid muudatusi kuni 1,0. APK on 9,27 MB, see võtab nutitelefonis umbes 28 MB ja selle käitamiseks on vaja Android 4.1 Jelly Beani või uuemat versiooni. Allalaadimislink on allikas.

Mida arvate YouTube Gamingi välimusest? Parem või halvem kui see, kuidas ametlik rakendus välja näeb?