contador gratis Saltar al contenido

YouTube’i rakendus võimaldab otseülekandeid iPhone’ist

YouTube'i rakendus võimaldab otseülekandeid iPhone'ist

Rakendused, mis võimaldavad inimestel oma telefonis otseülekandeid teha, hakkasid populaarsust koguma eelmise aasta alguses, kõigepealt Meerkatsi ja seejärel Periscope’i vahendusel. Me ise kasutasime viimast Morumbi Apple Store’i aprilli avamise edastamiseks kogu Brasiilias.

See sai nii populaarseks, et paljud olid juba huvitatud tavainimeste otseülekannete lubamisest, nii palju Facebook on üks viimaseid, kes sellist tööriista pakub. See on nüüd planeedi suurim videoportaal Youtube, kes soovib lõbutseda.

Sel reedel (24) teatati VidConi avamise ajal, et iOS-i jaoks mõeldud YouTube’i rakendus võimaldab kasutajatel videoid reaalajas oma vaatajaskonnale otse iPhone’ist edastada, ilma et peaks midagi muud konfigureerima.

YouTube’i mobiilne otseülekanne toimub otse YouTube’i mobiilirakenduse keskmes. Teil pole vaja midagi muud installida, lihtsalt vajutage punast pildistamisnuppu, tehke või valige pilt, mida pisipildina kasutada, ja saate otseülekandega oma fännidele otseülekandeid teha.

YouTubeScope

Mis on valesti (ja see on ainult meie oma) arvamus) on see, et YouTube ei hooli millegi uuendusliku või teistsuguse pakkumisest kui Periscope’is juba olemas. Isegi ekraanile ilmunud ja kadunud kommenteerimissüsteem oli praktiliselt koopia. Tundub, et nad hoolivad rohkem “vigastuste jälitamine“, Selle asemel, et tegelikult midagi uut pakkuda. Selle kaotajad oleme meie kasutajad, kes saavad üha rohkem.

Muidugi peab YouTube seda tüüpi hiiglasena populariseerima Voogesitus (mida seni kasutati peamiselt Twitteris) ja võtab selle turu peagi üle.

YouTube’i rakenduse peatses värskenduses on saadaval uus funktsionaalsus.

YouTube’i sisulooja blogi kaudu