Youtube’i sõnum lõpeb. Platvorm soovib panustada avalikule vestlusele

2017. aastal tutvustas YouTube oma mobiilirakenduse ja hiljem veebiversiooni jaoks sõnumside funktsioone. Kaks aastat hiljem teatas Google’i veebisait, et eemaldab selle funktsiooni alates 18. septembrist.

Praktikas võimaldab see funktsioon kiiret viisi YouTube’is reaalajas videote jagamiseks ja sellest rääkimiseks individuaalsete või grupivestluste kaudu. Viimane värskendus toimus mais 2018. Sel kuul avaldatakse YouTube’i sõnumeid veebiversioonina.

Youtube’i sõnum tek

Youtube’i sõnum

“Data-title =” tehniline Youtube’i sõnum – Youtube’i sõnum lõpeb. Platvorm soovib panustada avalikule vestlusele – SAPO Tech ”> Youtube'i sõnum tek Youtube’i sõnum

Selle funktsiooni eemaldamisega toetab sait nüüd avalike kommentaaride, väljaannete ja lugude jagamist. Selles mõttes on ka enamik viimaste kuude värskendusi keskendunud YouTube Stories for Creatorsile, mis pakub Instagrami ja Snapchati sarnast kogemust. See funktsioon on olnud saadaval üle 10 000 jälgijaga kasutajatele alates 2018. aasta lõpust ja see võimaldab lugudel ilmuda avalehe peamises voos.

Seoses selle otsusega soovitab platvorm selle teisipäevase väljaande kasutajatel videoid teistes sotsiaalsetes võrgustikes jagada.