YouTube’i värskendatakse iPhone 11 Pro HDR-toega; Uudiseid saavad Twitch, iA Writer ja Firefox

Viimasel ajal rakendused Youtube, Tõmblema, IA autor ja Firefox ajakohastatud väga huvitavate uudistega, nagu näeme allpool.

Lühidalt öeldes on maailma kuulsaim videoplatvorm saanud HDR-toe iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max jaoks; Twitch pakub nüüd rakenduses uut liitumisvõimalust; iA Writer ühildub nüüd iOS 13 tumerežiimiga; ja Firefox on juurutanud väga huvitavaid uusi tööriistu.

Kuid läheme üksikasjadeni!

Youtube


YouTube'i rakenduse ikoon

YouTube on välja andnud oma iOS-i rakenduste pakkumise värskenduse HDR-tehnoloogia tugi meie iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max. Kuid see funktsioon pole uus: see võeti esmakordselt kasutusele 2017. aastal, kui Apple tutvustas iPhone X-i, ja seda uuendatakse regulaarselt uue riistvara toetamiseks.

YouTube'i HDR-video

Kui soovite kontrollida, kas vaatate YouTube’i videot kõige kvaliteetsemalt, vajutage lihtsalt kolme punkti video paremas ĂĽlanurgas ja valige HDR-i toetava kvaliteediga tĂĽĂĽp. Pidage meeles, et suvandiga ĂĽhilduvad ainult OLED-ekraaniga seadmed, see tähendab, et kõik iPad, iPhone 11, XR, 8/8 Plus ja varasemad mudelid on välistatud.

Tõmblema


Tõmmake rakenduse ikoon

Platvormi konverentsi ajal Voogesitus toimus San Diegos (Californias), teatas ettevõte mõnest kasulikust uudisest lint “rohkem ĂĽhendust oma publikuga”. Nende hulgas on iOS-i rakendus saanud uue võimaluse, mille abil kasutajad saavad seda teha tellige ĂĽkskõik milline Twitchi kanal, funktsioon, mida juba pakutakse veebiversioonis.

Kuid iOS-i tellimus töötab töölauaversioonist erinevalt: kasutaja peab ostma Alammärk rakenduse kaudu, kasutades Apple ID makseviisi. Iga märk saab kasutada kuu aja tellimiseks, kuid saate seda pikendada, lunastades rohkem märk (kuni 12 korraga või vastavalt teie eelistustele).

Neid krediite saab kasutada sidusettevõtte või partneri kanalites alates 1. tasemest ja need pakuvad samu eeliseid, mida on näha töölaua kaudu tellimisel: alampost, tellija emotikonid, reklaamivaba vaatamine.

Seda Alammärk saadaval Twitchi rakenduses alates R $ 23-st.

IA autor


IA Writeri rakenduse ikoon


IA Writeri rakenduse ikoon

Üks populaarsemaid iOS-i tekstiredaktoreid, iA Writer, on uuendatud Tume režiimi tugi ja iPadOS-i spetsiifilised funktsioonid, näiteks mitu akent.

Sellega saavad iPadi kasutajad kasutada Lahku minema kahe redaktoriakna avanemisega üheaegselt; selleks lihtsalt puudutage, puudutage ja hoidke faili uues aknas avamiseks või lohistage iA Writeri ikooni dokist, et samaaegselt redigeerida erinevaid dokumente. Värskendus sisaldab ka toetust mõnele iPadOS-i žestile, näiteks kolme sõrme kombineerimine teksti kopeerimiseks ja kleepimiseks.

Samuti saab rakendus tuge Apple’i tahvelarvutite rohkemate kiirklahvide jaoks ja tervete dokumentide jäädvustamise võimaluse jaoks. Lisaks sisaldab uusim värskendus ka versiooni Lase lahti ja veaparandusi.

Firefox


Firefoxi veebibrauseri rakenduse ikoon

Populaarne brauser jõudis iOS-i 20. versioonini ja on saanud mõningaid uudiseid, sealhulgas võimalust kustuta kogu ajalugu (samuti viimase tunni, tänase ja eile jälgimisandmed). Lisaks sisaldab Firefoxi menüü nüüd linke iga värskenduse uudistelehtedele, mis võimaldab kasutajatel hõlpsasti kinnitada, mis on iga versiooniga muutunud.

Ăśldiselt on rakendus iOS 13 jaoks optimeeritud, nii et see peaks Apple’i operatsioonisĂĽsteemi uusimal versioonil sujuvalt töötama.