YouTube’is on iOS-i jaoks juba iseseisev rakendus

Pärast kahe ettevõtte vahelise litsentsilepingu pikendamata jätmist käivitab Googleacaba AppleApple’i mobiilse operatsioonisĂĽsteemi järgmise versiooni jaoks sõltumatu YouTube’i rakenduse, mis võimaldab YouTube’il ilmuda iOS-is vea installitud videoteenusena.

Selle otsuse aluseks on kahe ettevõtte vaheline õigusvaidlus, mida sĂĽvendab asjaolu, et Google omab nĂĽĂĽd Motorola, mis tugevdab nutitelefonide ja tahvelarvutite segmendis otsest konkurentsi Apple’iga.

Uue YouTube’i rakenduse käivitamine iOS-i sĂĽsteemi jaoks võimaldab Google’il mitte ainult säilitada miljonitele kasutajatele juurdepääsu platvormile iPhone’ist ja iPadist, vaid ka suurendada vähemalt teoreetiliselt saadaolevate videote arvu ja selle kasutamisest saadavat tulu. .

Alles hiljuti ei võimaldanud kahe ettevõtte litsentsileping Apple’i pealesurumise tõttu videotesse reklaame lisada. Olukord, mis piirab suure hulga sisu reprodutseerimist, kuna osa vastavatest õiguste valdajatest keeldub oma reproduktsioonide esitamisest iOS-i seadmetes, ilma et oleks võimalik tulu teenida.

Uues rakendus, Saab Google nĂĽĂĽd sisestada bänner ja videote reklaamid, pakkudes tulemusi ja sisu, mis on sarnane YouTube’i kuvatavale muude opsĂĽsteemidega seadmetest.

IOS 6, mille Apple esitles juunis, on kasutajatele peagi kättesaadav. Arvatakse, et mitte kaua pärast uue iPhone’i esitlust, mis peaks toimuma sel kolmapäeval.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi