YouTuber hoolib tõesti sellest, kas ta saab Windows 7 operatsioonisüsteemiga iPhone 7 käitada, nii et ta ei lõpeta endalt küsimist, kas peaks

YouTuber hoolib tõesti sellest, kas ta saab Windows 7 operatsioonisüsteemiga iPhone 7 käitada, nii et ta ei lõpeta endalt küsimist, kas peaks

Ehkki arhitektuuri ja platvormide erinevuste tõttu on seda keeruline mõõta, poleks hullu öelda, et komponendid on sisemised iPhone 7 sageli võimsam kui arvutid Windows XP et me armastasime 15 aastat tagasi. Nii et vähemalt teoorias pole uusimatel Apple'i nutitelefonidel probleeme Microsofti süsteemide käitamiseks, mis domineerisid aastakümneid tagasi, eks?

Hea küll. Kuid teooriast ei piisa arendajatele, häkkeritele ja köha köha, YouTuber ümber maailma. Niisiis, pöörake tähelepanu:

Hacking Julesi programmeerija oma YouTube'i kanalil tehtud töö on pühendatud ebaharilikule ülesandele tuua kokku täiesti erinev tarkvara ja riistvara (Super Mario 64-ga töötava Androidi nutikella video on väga huvitav), isegi vinge: tal õnnestus iPhone 7-s Windows XP käivitada ilma ühtegi tüüpi jailbreak, ainult Xcode kaudu installitud iBox-emulaatori abil. Süsteem tunneb isegi iOS-i virtuaalse klaviatuuri ja nutitelefoni puuteekraani puuteplaadina.

Kuid kõik pole sugugi ilus ega funktsionaalne. Kuna jäljendatud videokaart on ainult VGA, esitleb Windows XP lihtsustatud liidest, meenutades kordades kaugemat kui Windows 95. Rääkimata sellest, et kuigi A10 Fusion on palju võimsam kui 2004. aasta Intel Celeron ja Pentium 4, töötab süsteem nutitelefoni ekraanil nähtud raskustega, mis võivad olla tingitud emulaatori kvaliteedist (või emulaatori puudumisest).

Kui isegi olete nõus silmitsi ridade ja koodiridadega ning palju vaeva nägema, et saada rahulolevus Minesweeperi käitamisega uue põlvkonna nutitelefonis, on kogu leht iBoxi installimise kohta sellel lehel. GitHub. Lõbutse hästi!

(Maci kultuse kaudu)