YouTuber töötab VR-i projektiga Apple'i autonoomse autosĂŒsteemi jaoks

MĂ”ne keeruka kuu möödudes on Apple'i Ă€ri ĂŒha konkurentsitihedamas segmendis (isegi enne debĂŒĂŒdi on seda hea meelde jĂ€tta) autonoomne auto tundub, et on raja taas ĂŒles leidnud.

Kas pĂ€rast Apple'i ĂŒhe oma maa tĂ€htsamate inseneride valimist töötab Apple praegu kuulsa YouTube'i nimega projekti kallal?

Noh, mis on informeeritud Mitmesugused: ajakirja andmetel YouTuber ja insener Mark Rober ta on mĂ”nda aega töötanud Apple'is "eriprojekti" rĂŒhmas, pĂŒhendades end virtuaalreaalsuse (VR) lahendustele, keskendudes ettevĂ”tte autonoomsele autosĂŒsteemile.

Rober, kellel on enam kui 3 miljoni tellijaga YouTube'i kanal, kus ta tavaliselt viib tootmises lÀbi erakorralisi teaduslikke katseid, vahetas töökohta 2015. aasta keskel, vastavalt oma LinkedIni profiilile liigitab ta end praegu "tootedisaini inseneriks", kuid tööandjaks tema uus mÀÀratlemata tuleb mÀrkida, et ta oli töötanud NASA reaktiivmootorite laboratooriumis mehaanikainsenerina.

AMA sessioonides ("KĂŒsi mult midagi"vĂ”i "KĂŒsi minult midagi"), kus ta Redditis osales, vĂ€itis ta, et töötab "suurte ettevĂ”tete" juures Lahe piirkond (lahe piirkond, kuhu kuulub mitu Silicon Valley linna), jĂ€llegi seda mainimata.

VR-disainilahendus Apple'i autodeleVR-disainilahendus Apple'i autodele

NĂŒĂŒd me juba teame, et tema töö on tĂ”esti Cupertinos.

Sel pĂ”hjusel on Rober töötanud projektides, mis on spetsiaalselt seotud ettevĂ”tte autonoomse autoga seotud meelelahutussĂŒsteemiga, nagu nĂ€itavad kaks Apple'i registreeritud patenti, mis on ĂŒhendatud inseneriga.

MÔlemad kirjeldavad auto kontekstis virtuaalse reaalsuse tehnoloogiat, vÔimaldades elementide sisestamist keskkonda, kui juhti pole, saab kÔik sÔidukis viibijad tahtlikult (teoreetiliselt) kÔrvale suunata.

Kujutage ette a Carpool Karaoke kus on su tÀht

Muidugi vÔib kogu see teos reaalsusesse tÔlkida vÔi mitte, meil on vaja teada saada jÀrgmised paar aastat.

Kuid huvitav prospekt.

lÀbi 9to5Mac