Z kanderakett: Nokia käivitaja Androidile

Z kanderakett: Nokia käivitaja Androidile

Enamik Nokia ostis Microsoft, kuid mitte kõik: üks Soomes elavatest meeskondadest töötas välja ja käivitas beetaversiooni a kanderakett Androidile. Rohkem kui üks Härra ikoonid ja animatsioonid, arendaja eesmärk on korras Z kanderakett muudab teie lemmikrakenduste kasutamise lihtsaks, säilitades samas lihtsa ja minimalistliku kasutajaliidese.

zlauncher Kodu vasakul, rakenduse sahtel paremal. / © NextPit

Rakenduste sahtel on väga lihtne, õiglane nimekirja kõik nutitelefoni installitud rakendused tähestikulises järjekorras ja otsetee seadetesse. Kodu erineb mõnevõrra sellest, millega oleme teiste rakenduste käivitajatega harjunud, a tund kuupäev ĂĽleval vasakul ja selle kõrval järgmine kohtumine vastavalt teie päevakavale; allpool oleme nimekiri enimkasutatud rakendustest ja kõige “ĂĽhendatud” kontaktidega: see loend muutub ajas ja õppida põhineb kanderakett seda kasutatakse.

zlauncher2 Avakuva hommikul ja õhtul / © Z Launcher

Teine uudsus on ekraanile “kirjutamise” võimalus, näiteks kui loote sõrmega “A”, mis käivitab otsingute kontaktide ja telefonis olevate rakenduste vahel, alustades tähega “A”; Võite kirjutada ka mitu tähte korraga ja isegi tähti lisada, see tähendab, et kui ainult “A” -st ei piisa, võite lisada “N” ja seejärel “D” ning kindlasti ilmub loendisse AndroidPIT.

Tutvustame Vimeos Nokia Z Launcheri Z Launcherit.

Z Launcher on endiselt beetaversioonis ja seda saab sellelt saidilt alla laadida, kuid võib esineda vigu ja krahhe. Kasutasin seda paar tundi ja mul polnud õues probleeme maha jätma lõpuks. Ma pole suutnud testida, kui hea on ära tunda rakendusi, mida ma kõige rohkem kasutan ja mis kellaaegadel, kuid mulle väga meeldib selle Nokia käivitatav liides ja lihtsus.

Mis te arvate, kuidas Nokia uus rĂĽnnak Android-maailma vastu on parem kui Nokia X?