Zack Snyderi lĂĽhifilm filmiti täielikult iPhone’is; “Suur Buddha +” esitati auhinnale

Pärast tänavu märtsis enesetapu teinud tĂĽtre traagilist kaotust reĹľissöör Zack Snyder lahkus filmi “Liga da Justiça” tootmisest ja lahkus intensiivse töö nõudmiste tõttu.

Kuid tundub, et kunst on mugav koht, kuna ta teatas hiljuti oma uusimast lĂĽhifilmist pealkirjaga “Lumeauru triikraud”.

Otsetee on viis, kuidas Snyder saab töö segada ja olla samal ajal perega koos, kuid ilma selleta võib see talle ĂĽle jõu käia. Tegelikult jagas ta seda intervjuus KAABEL et see lĂĽhike oli tehtud kõige lihtsamal viisil: see võeti mõne sõbra ja perekonna abiga vaid ĂĽhe aprillikuu nädalavahetusega, ainult iPhone’i kasutamine (allolevalt fotolt võib-olla 7 Plus).

Zack Snyder iPhone auruga triikraud

“Lumeauru triikraud” See on umbes neli minutit pikk ja nĂĽĂĽd saab seda Vero rakenduses tasuta vaadata.


Vero rakenduse ikoon - True Social

· • ·

Teine pealkiri, millest on abi saanud ka iPhone’id (eriti 6 Plus), on Taiwani komöödia “Suur Buddha +”, mis kasutab seadet paljudes lavastustes.

Vastavalt Variatsioon, nomineeriti film auhinnal mitmesse kategooriasse Kuldhobuse auhind, kaasa arvatud päritoluriigid Parim film ja Parim režissöör.

Filmi režissöör oli Huang Hsin-ya ja produtseeris / pildistas Chung Mung-hong. See must komöödia näitab kahe sõbra õnnetust ja ka mõnda Taiwanis kogetud sotsiaalset probleemi.

Auhind, mis on mandariini keeles ĂĽks olulisemaid, toimub 25. novembril Taipeis.

The Verge’i kaudu, MacRumors