Stasiun docking Zemno

Zemno dokkimisjaam lisab teie MacBook Prole mitmeid uusi ĂĽhendusi

Lauale sülearvutit kasutades on tavaline, et peame rohkem asju töötama, kuid paljud inimesed tunnevad end endiselt MacBookist leitud ühenduste arvu piiratuna. Seda silmas pidades on Zemno välja töötanud uue mudeli dokijaam mis ühildub Apple'i professionaalsete sülearvutitega kuni 15 tolli, kuid esimene võimaldab lisaks täiendavatele perifeersetele ühendustele ka HD- ja väliseid akusid.

Zemno dokkimisjaam

Valmistatud Zemno enda poolt, lisas ModBay tehnoloogia dokijaam kaks täiendavat pesa, kuhu saab paigaldada ühilduva kõvaketta, aku või muud lisaseadmed. Minimalistlik disain võimaldab neid korralikult majutada ilma teie tööd segamata ning neid saab hoida samas kohas isegi siis, kui hoiate tarvikuid, et minna kuhu iganes oma MacBook Proga.

Lisaks sellele lisab see toode mitu täiendavat ühendust: seal on seitse USB 2.0, kolm FireWires 800, üks FireWire 400, Ethernet, DVI, kaks eSATA porti (üks andmete jaoks ja teine ​​toite jaoks) ja helisisend / -väljund. Kui soovite, et teil oleks käsitsi mälukaartide jaoks rohkem võimalusi, on komplekti kuuluv ka mitmete mudelite tugi.

Ehkki see töötati välja MacBooks Pro jaoks, on see uus dokijaam alates Zemno toetab kõiki kuni 15-tolliseid sülearvuteid, mis hõivavad arvutis USB ja FireWire 800. Nüüd saab seda tellida 500 dollari eest ja tarne on kavandatud jaanuaris 2010.

(Macsimum News'i kaudu)