Zenbook Pro 15: Asuse uutes sĂĽlearvutites on puuteplaat, mis toimib ekraanina

Computex on arvutisektori uudiste sünonüüm ja käimasoleva 2018. aasta väljaande juures ei saa TEK teile suurimaid uudiseid tuua. Taiwani messi üks veidramaid paljastusi juhtus sel teisipäeval, Asus esitles uut ZenBook Pro 15.

Sellel sĂĽlearvutil on parim seadistus ja esteetika, kuid kõige tähelepanuväärsem detail peitub puuteplaadil. Sellele arvutipiirkonnale uute kasutusviiside andmiseks kujundas ettevõte puutetundliku ekraani, mis kahekordistas funktsionaalsust – ekraanipilt on sĂĽsteemi nimi.

tehniline ekraanipilt “data-title =” tehniline ekraanipilt – Zenbook Pro 15: Asuse uuel sĂĽlearvutil on puuteplaat, mis toimib ka ekraanina – SAPO Tech ”> ekraanipaneeli tehnoloogia

Ekraanipaneel on Asuse sõnul esimene “nutikas puuteplaat turul”. 5,5-tollist ekraani, mille eraldusvõime on 1 920 x 1 080, kasutatakse mitte ainult kontekstuaalse teabe esitamiseks kasutajale, vaid see toimib ka hiirena. Nii, nagu tehnoloogia rõhutab, saab töökeskkonnas korraldatud süsteemivalikuid viia miinimumini, tehes ruumi sisule.

Lisaks võib “väike ekraan” toimida ka klaviatuuri täiendusena, kuvades sĂĽmboleid, numbreid, erimärke ja fondi suuruse ja värvi kohandamise võimalusi.

Peale nende funktsioonide saate lisada ka kasuliku reaalajas avamise ja osa meelelahutussisu.

ZenBook Pro 15 pole siiski kogutav. Sellel märkmikul on võimsad komponendid koos graafilise sisu looja ja redaktoriga. Selles valdkonnas on visuaalsektor tagatud tänu Pantone sertifikaadile, mis tagab Adobe RGB paletti integreeriva värvide reprodutseerimise 100%.

Tehnilisi konfiguratsioone võib olla mitu, kuid esitatud komponentide loendi kohaselt saab sülearvuteid osta protsessoritega kuni Intel Core i9, kuni 16 GB RAM-i, 1 TB sisemälu, 4K LCD-ekraaniga, valikulise puutetundlikkusega, Nvidia GeForce GTX 1050 TI graafikaga, millel on 4 GB pühendatud , autonoomne aku 10 tunniks pidevaks kasutamiseks, kaks USB-A porti, kaks USB-C, üks HDMI ja microSD-kaardi lugeja. Kõik see on kokku surutud 1,88 kg metallkonstruktsioonis, mõõtmetega 365mm x 251mm x 18,9mm.

Arvuti tuleb turule juuli alguses, alushinnaga 1965 eurot.