Zenfone 3 Zoomi näpunäited ja nipid

Leidke viis, kuidas oma Asus Zenfone 3 suumi maksimaalselt ära kasutada

Zenfone 3 suumi näpunäited ja nipid

Kas teile meeldib Asus? Või äkki soovite oma seadet veidi paremini tundma õppida? Selles artiklis me näitame teile mõnda Nõuanded ja nipid selle konkurentsivõimelise nutitelefonibrändi ühe viimase väljaande jaoks. SEE Zenfone 3 suum on järgmise jaotise täht.

Oleme fotode tegemise lihtsamaks ja ergonoomilisemaks muutmiseks valinud kohandamisnõuanded ja otseteed, kiire ja käepärase juurdepääsu funktsioonidele ja nippidele.

Kui te ei tunne seda seadet ikka veel, soovitame teil algusest peale vaadata meie ülevaadet. Kui olete juba kogenud kasutaja Zenfone 3 suum ja tuvastage või leidke mõni huvitav trikk, jagage meiega kommentaarides, et ka teistel kasutajatel oleks juurdepääs!

Ekraani käsitsemise näpunäited

Alustades oma mobiiltelefoni ekraanilt. See on teie kasutajaliides kõigi seadme funktsioonide ja rakendustega. Õpime, kuidas seda liidest veelgi parandada.

Avakuva kohandamine

Zenfone’i liidese kohandamise rakendust on lihtne leida. Kui sa libistage sõrme alt ĂĽlesSee avab menĂĽĂĽ, millel on mitu konfiguratsioonivõimalust. Mõned neist võimalustest pole tavapärases jaotises „Seaded” saadaval. Mõned asjad, mida saate teha, on:

 • Muuda ikooni suuruse suurust;
 • Suurendage või vähendage sildi ja nime suurust;
 • Sisestage ekraani ĂĽlemineku efekt;
 • Muutke sĂĽsteemi visuaalset aspekti;
 • Ekraani taustpildi muutmine;

Kuidas teha ekraanipilti

Vajaliku andmiseks on kaks peamist viisi printimisekraan Sinuga Zenfone 3 suum:

 • Kõige sagedamini kasutatakse seda vormi Vajutage samaaegselt helitugevuse vähendamise nuppu ja sisse / välja nuppu. Vajutage lihtsalt mõlemat korraga ja ekraan hõivatakse ja salvestatakse mällu;
 • Teine võimalus on multitegumtöötlusnupu vajutamine ja hoidmine mis asub telefoni paremas alanurgas ja mida kasutatakse kõigi nutitelefoni avatud ĂĽlesannete kuvamiseks;
Zenfone 3 mitme ĂĽlesande nuppZenfone 3 Zoomi mitme ĂĽlesande nupp

Üks asi, mis võib teile mõnikord meelde jääda, on järgmine: kas ekraanipildilt on võimalik märguandeheli välja lülitada? Vastus on jah. Kui soovite selle heli vaigistada, tehke lihtsalt järgmist.

 • Minge seadetesse ja valige “Screen Capture” või “Screenshot”;
 • Nupp nimega „aktiveeri Teavitamine ekraanipilt ”aktiveeritakse definitsiooni järgi. Muutke lihtsalt nupu asend Surra;

Kasutage ekraani vähendatud formaadis

Veel üks lahe näpunäide on võimalus kasutada ekraani vähendatud formaadis. Kui topeltpuudutate koduikooni, väheneb nutitelefoni ekraan, nagu on näidatud alloleval pildil. Teil on isegi võimalus manipuleerida ekraani mõõtmetega ja neid ekraanil ringi liikuda. Minimeeritud ekraani serval klõpsates ja hoides saate ekraani suurust laiendada ja suurendada, lisaks saate telefoni ekraanil vähendada ja lohistada neid.

Zenfone 3 ekraan on vähendatudZenfone 3 suumitud ekraan

Minimeeritud ekraani kasutamine on suurepärane kasutajatele, kellele meeldib telefoni ühe käega hoida. Vahel isegi vajadus.

Rakenduse Lukustamine kasutamine

Sest blokeerige parooliga juurdepääs rakendusele Samuti ei pea te uut rakendust alla laadima. Rakendusele juurdepääsu blokeerimiseks tehke järgmist.

 • Avage kohandamismenĂĽĂĽ. Seda saate teha, libistades Zenfone’i ekraanil sõrme alt ĂĽles;
 • Ăśks kuvatavatest ikoonidest on valik Applock. Valige see;
 • NĂĽĂĽd valige rakendus, millele soovite juurdepääsu blokeerida;

Mobiilihalduri kasutamine

SEE Mobiilihaldur on rakendus, millel on kuulsaga sarnased funktsioonid Hr puhas, DU koristaja või DU Speed ​​Booster. See võimaldab teil oma seadme RAM-i optimeerimiseks puhastada vahemälu ja muud andmed. Seetõttu ei pea kasutajad mälu puhastamiseks ja süsteemi jõudluse optimeerimiseks uusi rakendusi alla laadima. Kasutage lihtsalt seda algset funktsiooni.

Peale selle jälgib rakendus ka andmekulu Wi-Fi ja 3G võrkude kaudu, pakkudes suurepäraseid graafikuid teie tarbimise jälgimiseks.

Helitugevuse reguleerimine ja väline režiim

Helitugevuse nuppu vajutades on teil seaded kolme erineva valiku jaoks: äratuskell, muusika ja märguanded. Selle menüü näpunäide on see, et saate käivitada väline helirežiim, mis annab heliväljundile võimendatud võimsuse, mille tulemuseks on valjem heli.

Zenfone 3 helitugevusZenfone 3 suumi helitugevuse reguleerimine

Mõõtke oma Asusega kaugusi

Telefoni ainulaadne ja väga praktiline omadus on “Laser-joonlaud” või “Laser-joonlaud”, kui soovite. See on rakendus, mis kasutab laserandurit kauguste arvutamiseks ja mõõtmiseks samamoodi nagu digitaalset mõõdulinti. Ainus piirang on maksimaalne mõõtekaugus. Asus tagab mõõtmiste täpsuse kuni 50 sentimeetrit.

Praktiline juurdepääs funktsioonidele

Zenfone 3 Zoomi mõnele funktsioonile pääsete juurde kiiresti ja lihtsalt. Kui teie telefon on lukus, ei pea te selle avamiseks parooli ega järjestust sisestama ja alles siis näiteks kaamera avama. Samamoodi on ka teistel ressurssidel otsene juurdepääs avaekraanilt, ehkki need on endiselt blokeeritud. Vaatame mõnda neist üle:

 • Google nĂĽĂĽd: Teenusele Google Now juurdepääsemiseks vajutage ja hoidke lihtsalt nuppu Avaleht oma nutitelefoni. Kodunupp asub ekraani alumises keskmises nurgas;
 • Kiire juurdepääs kaamerale 1: Zenfone 3-l on seadme tagakĂĽljel asuv biomeetriline lugeja. Kaamera juurde pääsemise näpunäide on lugeja topeltpuudutamine. Biomeetrilise lugeri topeltpuudutamine avab kaamera rakenduse ja saate seda normaalselt kasutada.
 • Kiire juurdepääs kaamerale 2: Vasakus alanurgas on a väike ikoon kaamera. Klõpsake lihtsalt ja kaamera rakendus avaneb ilma et peaksite telefoni avama.
KaameraLihtne juurdepääs Zenfone 3 Zoom kaamerale.
 • 3 kiirklahvi: Zenfone 3 avaekraanil näete kolme standardset ikooni: Sõnum, Kõne ja Seaded. Kui klõpsate ĂĽhel neist ikoonidest, palutakse teil sisestada parool või järjestuse avamine ja teie valitud suvandil avaneb ekraan;
Kiire juurdepääsKiire juurdepääs rakendustele Zenfone 3 Zoomis
 • 3 seadistatavat otseteed: Seda Kolm eelmise ĂĽksuse ikooni on kohandatavad ja seda saab muuta. Oletame, et kasutate Spotifyt palju ja tahtsite alati minna otse rakenduse avaekraanile. Võite teha järgmist.
  1. Avage menĂĽĂĽ Seaded;
  2. Valige variant Lukusta ekraan;
  3. Valige variant Kiire juurdepääs: Kuvatakse kolm standardset ikooni. Ühele neist klõpsates kuvatakse ekraan, kus on loetletud kõik installitud rakendused. Klõpsake lihtsalt Spotify ikoonil ja selle otsetee asendatakse ühe kolmest otseteest ühe asemel;

Näpunäited kaamera parimaks kasutamiseks

Zenfone 3 suumi näpunäited ja nipid

Selleks, et saaksite oma kahest Asuse kaamerast kõike haarata, vaadake allolevaid näpunäiteid. Nendega pildistate loomulikumal viisil ja saate neid praktiliselt manipuleerida ja redigeerida.

Biomeetrilise anduriga foto

Zenfone 3 Zoomi väga huvitav ja kasulik omadus on see, et see võimaldab teil foto teha, puudutades seadme tagaküljel asuvat biomeetrilist sensorit. See tähendab, et kaamera avamisel võite nutitelefoni ekraani enda puudutamise asemel lihtsalt seadme tagaküljel asuva biomeetrilise anduri vajutada. Ergonoomilisem ja loomulikum viis kaamera käivitamiseks. See funktsioon on mõeldud kahele kaameraseadmele.

Foto helitugevusklahviga

Helitugevuse nupud pole mõeldud ainult muusika helitugevuse muutmiseks. Ka mitte pärit printimisekraan me räägime. Saab ka tee nendega foto! Järgige lihtsalt järgmisi samme:

 1. Avage kaamera rakendus;
 2. Avage seaded;
 3. Näete valikut “Vali helitugevuse nupp kui”;
 4. Eelmise menüü valimisel valige foto käivitamiseks lihtsalt helitugevuse nupu valik;

Vaikekaamera reĹľiimi muutmine

SEE tavalist kaamera režiimi saab muuta teistele kasutate sagedamini. Selleks tehke järgmist.

 • Avage kaamera rakendus;
 • Valige vasakus alanurgas nupp “Kaamera reĹľiim”;
 • Valige kuvatavas loendis reĹľiim, mille soovite vaikeseadeks muuta, ja lohistage see loendi esimesele kohale;

Looge MiniMovie abil animatsioone

Muud õiguslikud vahendid Zenfone 3 suum Toomine on võimalus genereerige oma fotogaleriist animatsiooni ja kiireid videoid. Kujutage ette, et jätsite just oma lemmikbändi jaoks supersaate. Teie galerii on täis värskelt tehtud fotosid, näiteks 30 suurepärast fotot. Zenfone 3 Zoomil on rakendus nimega MiniMovie, mis võimaldab teil muuta fotokomplekt vaid paari klõpsuga animatsiooniks, slaidiseanssideks ja videomontaažideks. Fotolimiit on 30.

MinifilmAvakuva Mini-filmi rakendus

Dual Shot reĹľiimi kasutamine

Zenfone Zoomi jaoks saadaval olevad uued funktsioonid on Dual Shot. Teil on võimalik sellega fotosid teha mõlemad kaamerad üheaegselt. See tähendab, et saate peamise kaameraga pildistada sõpruskonda ja samal ajal end kaameraga pildistada.

Dual Shoti lubamiseks avage kaamera rakendus. Ekraani paremas ülanurgas näete kohe kolme ikooni. Dual Shot režiim on keskmine valik. Klõpsake valimiseks lihtsalt.

Lugege QR-koodi

QR-koodi skannimiseks ei pea te Zenfone 3 Zoomi installima uut rakendust. Selle seadmega on selleks kaasas kohalik rakendus. Tegelikult on see kaamera üks töörežiime. Selle režiimi kasutamiseks avage lihtsalt kaamerarakendus, avage menüü „Kaamerarežiim“ ja valige QR-koodi suvand.

Lubage kaamerale juurdepääs helitugevusklahvide kaudu

Teksti alguses saate teada, kuidas lukustatud telefoniekraanilt ja ka topeltpuudutades biomeetrilist andurit kaamerale praktiliselt juurde pääseda. Kolmas võimalus kaamera kiireks avamiseks on endiselt võimalik. Taaskord kasutame helitugevuse nuppe. Isegi kui telefoni ekraan on välja lülitatud, saate selle funktsiooni abil kaamera kiiresti käivitada. Tehke järgmist.

 • Avage seaded;
 • Valige ekraanilukk (Lukusta ekraan);
 • Luba nupp kiirkaamera jaoks;

Järeldus

Mida arvate nendest näpunäidetest? Loodame, et nad aitavad teid saate Zenfone 3 Zoomist maksimaalse kasutatavuse ja funktsioonid välja tõmmata. Mõned trikid kehtivad ka teiste seadmete kohta, meil oleks hea meel, kui teaksite uusi näpunäiteid, isegi kui teie nutitelefon on muu mudel.

Lõpetuseks anname fännidele ja Asuse seadmetest huvitatud inimestele soovitusi Zenfone 3 Zoomi showmetechi suurepäraste videote väljaselgitamiseks. Ära igatse!