Zepeto ja virtuaalsete kloonide loomise edu

Zepeto on selle rakenduse nimi, mis viis Lõuna-Korea ettevõtte Snow Corporation kõige allalaaditud rakenduste edetabeli tippu. Siiani on ettevõte silma paistnud Instagrami ja Snapchati filtrite loomisega. Minevik virtuaalsete kloonide loomise tööriist mis on viinud miljonite installatsioonideni kogu maailmas.

Mõnikord on seda raske järeldada kuna teatud rakendused võivad levida kogu maailmas. Täpsemalt Zepeto puhul võime välja tõmmata mõned omadused, mis kõik need allalaadimised põhjustavad. Ja kas me vaatame Uptodowni või Google Play andmeid rajatised paljunevad jätkuvalt ja areng tundub lõputu.

Bitmoji meenutav riietus

Kui vaatame veidi tagasi, võime meenutada sarnaseid edulugusid milleks Zepeto ĂĽldse elas. Bitmoji’ga oleme osa sarnasest nähtusest, mida Snow Corp puhastab nĂĽĂĽd edukalt uue õhuga.

bitmoji

Kanada ettevõte Bitribad alates 2012. aastast pakub Facebooki kasutajatele võimalust muuta oma avatar lõbusaks animeeritud tegelaseks. Sel aastal jõudis ettevõte enam kui 10 miljoni unikaalse kasutajani. See ajendas neid 2014. aastal looma Bitmoji rakenduse, millega nad saaksid oma nutitelefonidega neid kleebiseid luua. Täna juba on rohkem kui 50 miljonit allalaadimist kogu maailmas, pärast seda, kui Snapchat omandas õigused 2016. aastal.

Nüüd on Zepeto leidnud ideaalse aja kloonianimatsiooni režiimi naasmiseks. Ja nad teevad seda, kasutades ära kõige kogenumate kasutajate nostalgiat ja üllatades noorimat visuaalselt atraktiivse ettepanekuga.

Modelleerimine kolmes mõõtmes

Selles peitub ka Zepeto edu üks võtmeid võimalusi on lõputult. Üllatav on näha, kuidas see rakendus saab ära kasutada kolme dimensiooni, mis võimaldab meil modelleerida iga virtuaalset klooni piltide ja sarnasustega. Nii võtab see sammu Bitmojist ja selle lamedatest tähemärkidest kaugemale.

Lihtsalt pilti tehes saab see tööriist meile juba meie tegelaskuju pakkuda. Tagumine, täiusliku klooni saamiseks on meil võimalus puudutada näo ja juuste kõiki aspekte. See on oluline tegur, sest see rakendus võimaldab meil olla perfektsionist ja jätkata detailide kohandamist nii kaua kui soovime. Sel juhul ei murra Zepeto praegu stereotüüpe ega luba meil keha parameetreid muuta.

Zepeto ja selle sotsiaalsed aspektid

Teine aspekt, mille Zepeto lagundab, on see, et sellel on palju sotsiaalseid omadusi. Me ei saa mitte ainult luua palju tegelasi, vaid ka nendega suhelda.

Zepeto sisaldab a klassikalisele Flappy Birdile sarnane minimäng Nii teenime palju münte, saame investeerida oma tegelaste uutesse aksessuaaridesse ja rõivastesse. Sellegipoolest võime alati peatänaval kus jalutada leiame teiste kasutajate kloonid ja peame vestlust.

zepeto-tee

Teisalt peame seda esile tooma vestleme meie kasutajatega rääkimiseks. Nii on Zepetol piisavalt elemente, mis muudavad selle rakenduse kõigis aspektides sotsiaalseks võrgustikuks.

Kleebist ei saa mööda vaadata

Ja nagu poleks sellest piisanud, ei unusta Zepeto ka ‘kleebiste’ austajaid rahuldada. Pärast nende kleebiste saabumist WhatsAppile soovisid paljud luua oma paketid, kuhu vestlusi saata.

seepetokleebis

Sellepärast, Zepetos saame luua mitu kleebist meie enda iseloomuga või teiste seltsis. Kuid need pakuvad meile võimalust ühendage meile kõige rohkem meeldivad taustad või väljendid, et see oleks väga lõbus (nagu Bitmoji). Ja kuna muidu on võimatu, saame salvestada otse oma põhjatu terminali, et seda otse WhatsAppis või Telegramis jagada.

KĂĽsimused lubade kohta

Kuid kõik ei saa olla täiuslik ja Snow Corporation peab juba süüdistustega rääkima kasutajad, kes kahtlevad teatud rakenduse lubades. Installimise ajal palus Zepeto meil lubada mikrofoni kasutamiseks. See tekitab teatud vandenõusid ja kuulujutte võimaliku jälitamise kohta.

Sellest lähtuvalt avaldasid loojad avalduse, milles nad kommenteerisid, et nad kasutasid mikrofoni ainult siis, kui kasutaja salvestab videot ekraani jäädvustamiseks rakenduse kaamera abil.

zepeto-reĹľiim

Kahtlemata, Zepetol on palju põhijooni, et turul edusamme hoida. Androidi enam kui viis miljonit allalaadimist näitavad seda. Aeg näitab, kas me seisame silmitsi mõne sellise viiruserakendusega, mis aja jooksul jõu kaotavad, või seisame silmitsi uute globaalsete nähtustega, nagu Snapchat ja Instagram.

Zepeto Androidile Uptodownis [APK] | lae alla