Zeptolab käivitas App Store’is varaste kuninga mängu

Varaste kuningas

Sama Cut the Rope’i looja Zeptolab otsib võimalusi uute mängude abil oma äri laiendada. Nii käivitas täna uue Varaste kuningas (varaste kuningas) iPhone’i, iPodi ja iPadi jaoks.

Portugali keelde tõlgitud mängus mängib kasutaja väikest varast, kelle eesmärk on ületada takistusi raha varastamiseks. Parim asi selle ettepaneku juures on aga see, et saate varastada ka teiste mängijate käest, kes võivad seetõttu ka teie käest varastada.

Varaste kuningas Varaste kuningas Varaste kuningas

Oma vangikongi kaitsmiseks võite ise seada lõksud, et vaenlastel oleks raskem teie esemeteni jõuda. Sissepääsu raskendamiseks võite ka keldrisse paigaldada võltslukud.

Teie tegelasel on mitu võtit, mis kulutatakse uste avamiseks. Neil on mitu võtit, kuid ainult üks on õige. Mõnikord saate selle esimest korda õigesti, kuid tavaline on see, et kulutate võltsingule paar võtit, kuni leiate õige. Kui teie põhivarustus saab otsa, peate selle uuesti täitmiseks paar minutit ootama või võite mõne lisavõimaluse jaoks videoreklaami vaadata.

Vaadake reklaamvideot:

Varaste kuningas on a freemiumsee tähendab, et seda saab tasuta alla laadida ja vabalt mängida, kuid mängude kiiremaks edenemiseks võite päris raha eest osta uusi tükke. Kogemuse põhjal ei tundu ta sisemiste ostude osas liiga agressiivne olevat, võimaldades tal normaalselt mängida ilma midagi maksmata, kui teil on natuke kannatlikkust, kuni võtmed laaditakse.

IPhone’i, iPodi või iPadi installimiseks järgige seda linki.