Zomato lisab teie rakendusse Takeway teenused ja kontaktivabad maksed

Zomato lisab teie rakendusse Takeway teenused ja kontaktivabad maksed

Zomato on üks populaarsemaid söögi- ja joogikohtade leidmise rakendusi, kuid sarnaselt toitlustustööstusele kannatab seda lõpuks ka COVID-19 pandeemia tõttu tekkinud isolatsioon. Püüdes mitte ainult kohaneda praeguse olukorraga, vaid ka koronaviiruse järgse maailmaga, kui vähehaaval jätkub tavapärane igapäevane rutiin, esitab ettevõte selle rakendamiseks kaks uut funktsiooni: Takeaway teenus ja kontaktivaba maksesüsteem.

Ja üks teenus täiendab teist, võimaldades selle kasutajatel tellida toitu otse rakendusest ja teha selle eest vastavad maksed. Zomato ütleb, et Lissabonis ja Portos osaleb äravõtmiseks juba üle 300 restorani.

Kasutajad peavad vaid otsima oma asukoha ümbruses restorane, pääsema menüüsse ja valima, tellima, maksma rakenduse Zomato Pay kaudu, mis toetab MB WAY-d või krediitkaarti, minema määratud ajal restorani ja võtma vastu toidutellimusi.

zomato tek “data-title =” zomato tek – Zomato lisab teie rakendusse Takeway teenused ja kontaktivabad maksed – SAPO Tek “> zomato teekann

Ja kui naaseme normaalsesse olukorda kui võimalik, võtab Zomato kasutusele ka kontaktivaba makseteenuse. See uus võimalus on rakenduse enda maksefunktsioonide areng, mis käivitati aasta alguses. Traadita maksed suurendavad klientide turvalisust restoranis kulude eest tasumisel, vähendades seeläbi vajadust sotsiaalse kontakti järele.

Nende funktsioonidega kavatseb Zomato pakkuda kõiki lahendusi neile, kes restoranides ei söö. Alustades menĂĽĂĽdest, toimub tellimine ja maksmine digitaalselt. Ainus asi, mida peate puudutama, on teie telefon ja toit …

Samuti teatas ettevõte partnerluse avalduses Portugali nälja vastu võitlevate toidupankade föderatsiooniga ja kuni 3. maini naaseb kõigi müüdud Zomato Goldi tellimuste väärtus Portugali nälja vastu võitlevate toidupankade föderatsiooni toiduabikeskkonda. Kasutajatele, kes otsustavad tellida 12-kuulise paketi, saavad nad samal perioodil kahekordse aja, mis on kaks aastat Zomato Goldi tellimist.