IGRE

Zon laiendab oma partnerlust Nintendoga 3DS- ja 3DS XL-konsoolidel

Zon ja Nintendo on laiendanud oma partnerlust Portugalis, et kasutada Nintendo kaasaskantavate konsoolidega tasuta WiFi-leviala ZON @ FON, mis on nüüd 3DS- ja 3DS XL-versioonidega uue Nintendo Zone teenuse kaudu võimalik.

See partnerlus võimaldab pihuarvuti konsooli uusima versiooni kasutajatel luua ühenduse lähedal asuva ZON Wi-Fi leviala kaudu Nintendo tsooniga, pääseda juurde tasuta ja eksklusiivsele sisule, näiteks mängu- ja filmitreileritele (2D- ja 3D-vormingus), mängudemodele, videoklippidele ja teave uute väljaannete kohta. Kõiki neid funktsioone saab kasutada ilma autentimiseta.

Tasuta ühendus teenusega ZON @ Fon, antud juhul registreeritud kasutajate poolt, võimaldab ka multimeediumsõnumite vahetamist mängijate vahel ja võrgus koosmängimist, nagu juba teisi Nintendo mudeleid kasutades.

Protsessi lihtsustamiseks pakuvad Nintendo 3DS ja Nintendo 3DS XL menüü Nintendo tsooni ikooni alati, kui kasutaja on ühilduva ZON-i leviala lähedal. Teise võimalusena saavad kasutajad pääseda ZON-i veebisaidile, et teada saada, milline ZON @ Fon-punkt on neile kõige lähemal, ulatudes vahemikus, mis ulatub juba poole miljoni omataolise WiFi-pöörduspunktini Portugalis ja kuni 6 miljonini kogu maailmas. maailmas.

Selle laieneva partnerluse osana ZONiga käivitas Nintendo eelmisel reedel, 17. augustil uue teenuse, mis võimaldab osta võrgumänge, kandes need üle Nintendo e-poest. .

Uus mäng SuperMario Bros. 2 on selles vormis esmakordselt ostetav (kuigi see on saadaval ka kauplustes), koos New Art Academy ja Freakyforms Deluxe Your Creations, Alive!

PC-de, sülearvutite, nutitelefonide ja mängukonsoolide kasutamisel teatas ZON, et 2012. aasta esimesel poolaastal kasutati ZON @ Foni leviala teenust 971 miljonit minutit, kuid ei täpsusta konkreetseid andmeid Nintendo konsooli kasutajate kohta, kes on partnerlusega alates 2011. aastast.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH