ZON panustas videomängudele pühendatud telekanalile

ZON panustas videomängudele pühendatud telekanalile

ZON integreerib videomängude universumile pühendatud kanali Ginx oma televisioonipakkumisse alates järgmisest esmaspäevast.

Uus kanal on saadaval kaabellevitellijatele koos Funtastic HD kanalipaketiga või IRIS-i abonentidele paketi Laste ja spordikanalid kaudu, teavitage operaatorit.

Koos MTV Networks Europe’i asutaja ning Nickelodeoni ja Paramount Comedy endise presidendi Michiel Bakkeriga on “peamiseks ĂĽlemuseks” kihlveod Ginx mängutreileri “sisu” ajakavale, aga ka sellistele sarjadele nagu The Blurb või programmidele nagu Application Planet, mis on pĂĽhendatud rakenduste maailm.

Videomängude maailma kohta on uudiseid ka Ginx Newsis, samal ajal lubab see tugevdada oma ajakirjanduslikku kajastust alati, kui toimuvad näiteks teemale pühendatud üritused nagu E3 ja Gamescom.

Koos Ginxi integreerimisega televisioonipakkumistesse teatas ZON Play ZONi 3. väljaande mängusaate algusest, mis toimub nädalavahetustel 12. maist 24. juunini Dolce Vita kaubanduskeskuses.

Huviliste käsutuses on ZON Fibra “areen”, kus nad saavad mängida tippklassides erinevaid tiitleid, öelda operaatorid või isegi osaleda PES 2012 turniiridel.

“Arvestades eelmise väljaande edukust, kus kĂĽlastas nädalavahetusel keskmiselt 30 000 kĂĽlastajat, millest 4000 oli otsekontaktis saadaolevate mängudega ja umbes 60 osalesid turniiril”, eeldab ZON ĂĽrituse kolmanda väljaande jaoks “tohutut osalemist ja osalemist”, tõsta esile pressiteates.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi