Zon tugevdab pakkumisi ettevõtetele kahe uue teenusega

Fatura + ja Advancedesk on Zoni äriteenuste portfelli viimased täiendused, mis mõlemad saavad kasu pilve pakutavast lisaväärtusest.

Rahvuslike ressurssidega täielikult välja töötatud rakendus Fatura + on rakendus pilvandmetöötlus turustatakse ainult Zon Empresase klientidele, mis on operaatorite ja InterHosti partnerluse tulemus.

See on arvelduse rakendus võrgus suunatud sõltumatutele spetsialistidele, väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, võimaldades luua ühiseid arveid paigutus isikupärastatud ja professionaalne, pakkudes klientidele sularahaautomaate, arve edastamise ajastamist ja automatiseerimist, juurdepääsukontrolli aruandeid ja muid funktsioone.

Selle teenuse hind on 30 eurot kuus (esimese kuu pakkumine) koos piiramatute dokumentide ja kasutajatega ning seda saab tellida saidi myzon.pt kaudu.

Advancedesk on kumer teenus, mida turustab ainult Zon ja mis sisaldab “pĂĽsivaid odavaid IT-abilahendusi”.

Hõlmatud teenuste komplekt sisaldab tasemel arvutituge riistvara ja tarkvara, mis on saadaval mitmete tehnoloogiaplatvormide jaoks, nimelt kaasaskantavad, netbook ja töölauale ja erinevate operatsioonisüsteemide jaoks.

Abi on saadaval ööpäevaringselt ööpäevaringselt ja seda saab pakkuda eemalt (telefoni või telefoni teel) e-post) või kliendi juures. See hõlmab ka a pilvevarundus lõpmatu.

Vaatamata nõutavate kontaktide arvule on Advancedeski kuutasud alati ühesugused: 15 eurot kuus, arvuti kohta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi