IGRE

Zoni kasum kasvas tänu telekommunikatsioonile 3,3%

Zon Multimédia teenis selle aasta esimese kuue kuuga 20 miljonit eurot kasumit, mis on 2011. aastaga võrreldes 3,3%. Tulud kasvasid 0,7%, 428,6 miljoni euroni, öeldi CMVM-ile saadetud avalduses.

See tulemus oli peamiselt tingitud telekommunikatsiooniäris saavutatud headest tulemustest. “Ettevõtte tulud näitavad positiivset arengut”, “televisiooni-, Interneti- ja kõneettevõtted korvavad väiksemad tulud kinonäituspiirkondadest,” ĂĽtles operaator.

Ettevõte teatas ka teenuse abonentide arvu 7,7% kasvust mängida kolmekordselt, lõpetades 2012. aasta esimese poolaasta 730 900 abonendi baasiga, kes rentisid kolme teenust (tv + internet + hääl). “See klientide levik kaabellevitellijate baasis on taas suurenenud, 60,4% -ni,” lisas operaator.

Telekanalis Cabo kasvas abonentide arv 2,2% ja on nüüd 1 586 000 abonenti, kes maksavad televisiooni eest, samas kui lairibas on kasv 5,1%, 751,5 tuhandeni. Side tõi endiselt kliendibaasi kasvu 14,5%, 947 tuhandeni.

Keskmine tulu abonendi kohta (ARPU) vähenes 3,2%, 34,7 euroni, mis ettevõtte sõnul peegeldab „mitmete tegurite kombinatsiooni, näiteks odavate teenusepakettide olemasolu kliendikogus ja jõudlust, on endiselt surve all, tulud premium-kanalitest. “.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH