contador gratis Saltar al contenido

Zoom Meeting: kuidas toimuvad videokonverentside saidid Tootlikkus

Kuidas installida arvutist profiilifotot Zoom | Internet

Zoom Meeting on videokonverentsi tööriist, mis on suunatud ettevõtte keskkonnale ja mis toetab veebiseminari režiimis kuni 500 osaleja ja 10 000 vaatajaga kohtumisi. Ärimaailmas laialdaselt kasutatav lahendus paistab silma ühenduse stabiilsusega mis tahes seadmes. See teenus töötab brauserite ja rakenduste kaudu Windowsi, macOS, Linuxi, iPhone'i (iOS) ja Androidi jaoks. Samuti on ühilduvus sissehelistamise teenustega, mis võimaldab teil heliga osaleda ainult tavaliste telefoniühenduste kaudu.

LUGEGE: 8 Gmaili funktsiooni, mis muudavad teie tööelu lihtsamaks

Ehkki see keskendub tellitud ettevõtetele, on üksikutele kasutajatele tasuta juurdepääsu tasuta versioon, millel on vähem ressursse. Vaadake altpoolt kõike, mida tarkvara pakub, plusse ja miinuseid, samuti erinevusi teiste turul pakutavate videokõnede toodetega.

Videokonverentsi Zoom tööriist, mis võtab vastu kuni 500 osalejat Foto: Divulgao / ZoomVideokonverentsi Zoom tööriist, mis võtab vastu kuni 500 osalejat Foto: Divulgao / Zoom

Videokonverentsi Zoom tööriist, mis võtab vastu kuni 500 osalejat Foto: Divulgao / Zoom

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Toiming Zoom Meeting on sarnane teiste selle segmendi lahendustega. Koosolekute administraatorid saavad luua ruumi ja saata kutseid e-posti teel või lingi kaudu kõigile, kes osalevad, isegi kui neil pole teenuse kontot. Juurdepääs lihtsalt brauseri või rakenduse kaudu ja sisestamiseks sisestage nimi.

Seanssi juhtival kasutajal peab olema installitud programm, et tal oleks juurdepääs põhifunktsioonidele, näiteks liikmete hääletuks muutmine ja ekraani ühiskasutuse juhtimine. Haldur saab selle konfigureerida nii, et ainult tema saab jagada oma ekraani või lubada samal ajal seda teha ka teistel kasutajatel.

Kasutusstsenaariume on kolm: konverentsidel, kus üks liige on kohal 100–500 inimese interaktiivsel kuulajaskonnal; koosolekutel, kus kuni 500 osalejal on sama ülesanne ja 49 võivad ekraanile ilmuda üheaegselt; ja veebiseminari režiim, kus on võimalik laiendada vaatajaskonda 10 000 osalejani, kellel on ainult vaatamisõigus.

Külalised saavad kohtumisega liituda arvuti, tahvelarvuti või mobiiltelefoniga. Foto: Divulgao / ZoomKülalised saavad kohtumisega liituda arvuti, tahvelarvuti või mobiiltelefoniga. Foto: Divulgao / Zoom

Külalised saavad kohtumisega liituda arvuti, tahvelarvuti või mobiiltelefoniga. Foto: Divulgao / Zoom

Koosolekud, veebiseminarid või konverentsid Zoomis pakuvad koosolekut reaalajas vestlusele, failide ülekandmisele, mikrofoni juhtimisele, tahvlile ja ekraani jagamisele ühe või mitme lisafunktsioonidega liikme jaoks. Näiteks on võimalik arvutist materjali jagada ja see võimaldab juurdepääsu teistele inimestele suhelda ja kohtumisi teha.

Koosolekute juhid saavad osalejad eraldada ka rühmadesse sõltumatute videokõnedega ühekordseteks tegevusteks ja viia kõik pärast teatud aja möödumist ühte virtuaalsesse ruumi.

Külalisena kohtumisega liitumiseks ei pea te kontot looma. Foto: Divulgao / ZoomKülalisena kohtumisega liitumiseks ei pea te kontot looma. Foto: Divulgao / Zoom

Külalisena kohtumisega liitumiseks ei pea te kontot looma. Foto: Divulgao / Zoom

Kõnesid saab salvestada videole või ainult heli ning salvestada suumi pilve või hankida MP4-failidena, mida saab mängida mis tahes mängijaga. Kõige keerukamates plaanides on võimalik lisada koosolekute automaatne transkriptsioon.

Ettevõtte kalendrisse on võimalik integreerida tarkvara koosolekute kavandamiseks ja meeldetuletuste saamiseks, samuti osalusaruannete jada saamiseks, sealhulgas jälgimistegevuste saamiseks. Näiteks on võimalik teada saada, millised liikmed minimeerivad videod koosoleku keskel.

Täiendava funktsionaalsuse saab integreerimise teel muude tootjate teenustega, nagu Google'i kalender, Google Drive, Dropbox, IFTTT, Outlook, Skype ja Salesforce.

Zoom koosolekul on vestlus, ekraani jagamine ja palju muud. Foto: Divulgao / Zoom funktsioonidZoom koosolekul on vestlus, ekraani jagamine ja palju muud. Foto: Divulgao / Zoom funktsioonid

Zoom koosolekul on vestlus, ekraani jagamine ja palju muud. Foto: Divulgao / Zoom funktsioonid

Tasuta viis ei paku üksikasjalikke aruandeid ja see piirab kohtumisi kolme või enama 40-minutilise osalejaga. Siiski ei ole piirangud korraldatavate koosolekute arvule ega ka kahe inimese vaheliste koosolekute kestusele.

Pro versioonis, mille kuutasu oli 14,99 USA dollarit (umbes 60 dollarit), tõusis maksimaalne osalejate arv 100-ni, limiit oli 24 tundi seansi kohta. Kasutajad saavad lisaks 1 GB pilvesalvestusele juurdepääsu ka administraatori tööriistadele, tugiteenustele ja integratsioonile Skype for Businessiga.

Äriväljaanne vabastab salvestiste automaatse transkriptsiooni ja suurendab koosolekute liikmete arvu 500-ni. Selles kategoorias on võimalik suurendada ka põhimahtu, mille lisatasu on 19,99 USA dollarit (80 dollarit) ja vähemalt vähemalt kümme administraatori kontot.

Ettevõtte valimisel on võimalik virtuaalsele koosolekule lisada kuni 500 inimest ja saada piiramatu salvestusruum transkriptsiooniga. Hind on sama, mis ettevõttel, kuid selleks on vaja vähemalt 50 kontot, mille igakuine tellimus on 19,99 USA dollarit. Brasiilias müüvad seda paketti aastatasu eest 1799 R $ 10 osamaksega või 1399 R $ sularahas.

Tasuta pakett võimaldab kuni 40-minutilisi kohtumisi 100 inimesega Foto: Divulgao / ZoomTasuta pakett võimaldab kuni 40-minutilisi kohtumisi 100 inimesega Foto: Divulgao / Zoom

Tasuta pakett võimaldab kuni 40-minutilisi kohtumisi 100 inimesega Foto: Divulgao / Zoom

Erinevus konkurentidega

Zoomi peamised eelised enamiku konkurentide ees on suurem integreeritus, piiramatu salvestusruumi salvestamine pilves ja osalejate jagamine rühmadesse videokonverentsi ajal. Lisaks on konkurentidest nagu GoToMeeting (GoToWebinar) ja Microsofti meeskonnast ees ootamine tasuta versioon, millel on palju võimsaid funktsioone ja kus pole konto loomiseks vaja ettevõtte e-posti.

Zoom Meeting on üks parimaid videokonverentsi tööriistu turul, kuid mitte kõigile. Tavakasutajaid või spetsialiste, kes vajavad väheste osalejatega videokõnesid, teenindavad pigem lõpptarbijatele tehtud lahendused, näiteks WhatsApp, Telegram või Skype. Microsofti teenused saavad toetada kuni 50 inimesega kohtumisi.

Olukord aga muutus, kui tekkis vajadus korraldada otseseid veebisündmusi või kohtumisi suurte meeskondadega, mis paiknesid erinevates füüsilistes kohtades. Tööriistad, nagu suum, võimaldavad teil luua kutseid, saata juurdepääsulinke, ilma et isikul kontot oleks, ja luua tõelise virtuaalse koostöökeskkonna. Pole vaja maksta: enamiku stsenaariumide korral piisab tasuta kontost kuni 100 osalejaga piiramatuks lühikeseks koosolekuks.

Kas Udemy kursus on tööturul väärtuslik? Uurige seda TechTudo foorumist.

Skype Online: saate teada, kuidas kasutada

Skype Online: saate teada, kuidas kasutada