contador gratis Saltar al contenido

Zoom, TikTok ja Facebook on aprillis ühed enim allalaaditud rakendused

Zoom, TikTok ja Facebook on aprillis ühed enim allalaaditud rakendused

Videokonverentsiteenus Zoom on aprillis maailma kõige alla laaditud rakendus Android-telefonides ja iPhone’ides (iOS). See teave on osa neljapäeval (7) mobiilse konsultatsioonibüroo Sensor Tower avaldatud uuringust, mis näitab rakenduste installimiste arvu 60-kordset suurenemist sel kuul võrreldes eelmise aasta aprilliga.

LOE: Bolsa Família andmeid kontrolliv rakendus kustutatakse Android-telefonipoest

Abril loeb umbes 131 miljonit allalaadimist ja sisaldab kaugõppele ja videokõnedele pühendatud hindamisrakendust, mis karantiiniga taunib harjumuste muutmist. Piirkonna kõige tuntumate rakenduste seas ilmusid Zoomi kõrval ka Microsoft Teams ja konkurendid Google Meet, mis on sel esmaspäeval kõigile kasutajatele tasuta (4).

1/1 aprilli kõige allalaaditud rakenduste loend, sealhulgas edetabeli tipus Zoom, Tik Tok ja Facebook – Foto: Tower of Disclosure / Censorship

Aprilli kõige alla laaditud rakenduste loend, sealhulgas Zoom, Tik Tok ja Facebook edetabeli tipus – Foto: Tower of Disclosure / Censorship

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

TikTok on enamiku rakenduste indekseerimistornide nimekirjas teisel kohal, aprillis oli see alla laaditud üle 107 miljoni. 2020. aasta andmed näitavad keskmiselt kolm korda suuremate rakenduste installide arvu kasvu võrreldes eelmise aasta aprilliga. TikTok on populaarne, kuna see võimaldab kasutajatel luua kõne-, tantsu- ja meemivideoid ning lisaks reklaamida Brasiilias kampaaniaid, mis maksavad raha rakenduse kasutajatele.

Lisaks rakendustele Zoom ja TikTok sisaldab Sensor Toweri kõige allalaaditumate loend ka aprillis enim allalaaditavate rakenduste esiviisikusse suhtlusvõrgustikke Facebook, WhatsApp ja Instagram. App Store’i installatsioonide edetabelis said Google Meet, Microsoft Teams ja Netflixi rakendus vastavalt kolmanda, neljanda ja viienda koha.

See on juba Google Play poes, Facebookis, WhatsAppis ja Aarogya Setus tehtud allalaadimiste loendis, mis ilmus aprillis toimunud viie parema installi hulgas. India elanike jaoks välja töötatud Aarogya Setu on Bluetoothil ja GPS-il põhinev jälgimissüsteem, mis hoiatab kasutajaid, et nad võivad olla kokku puutunud inimestega, kes on hiljem Covid-19 suhtes positiivsed.

Miks on Androidi emulaatori ikoonil probleeme? Uurige seda TechTudo foorumitest.

TechTudo 2019 aasta parim: leidke võitnud rakendus

TechTudo 2019 aasta parim: leidke võitnud rakendus