Zynga kulutas konkurentide ostmiseks 200 miljonit dollarit

Zynga kulutas konkurentide ostmiseks 200 miljonit dollarit

Zynga maksab umbes 200 miljonit dollarit raha, et osta täna mänge arendavaid ettevõtteid sotsiaalsetes võrgustikes ja mobiiliplatvormidel. Omandamine, mille FarmVille’i omanikud kinnitasid numbreid avaldamata, on suunatud OMGPOP-le.

Ettevõttele kuulub Draw Something – sõnaraamatu stiilis mäng, mis võimaldab teil midagi joonistada ja panna teisi inimesi aimama, mis see on. Draw Somethingil on Facebooki versioon ja see on saadaval mobiilirakendusena suurematele platvormidele, olles viimastel nädalatel juhtinud enim allalaaditud rakenduste tabelit nii Apple App Store’is kui ka Google Plays. Samuti on see App Store’i sõnamängu kategoorias kõige populaarsem ĂĽle 80 riigis.

Rahvusvahelise ajakirjanduse andmetel on Draw Something olnud nii edukas, et see on võimaldanud OMGPOPil kuue nädala jooksul suurendada registreeritud kasutajate arvu 10 miljoni võrra 30 miljonini. Mäng on saadaval tasuta versioonis koos reklaamidega ja tasulises versioonis, mis maksab 0,99 dollarit.

Pidage meeles, et eelmisel aastal tegi Zynga veel ühe sarnase omandamise, investeerides ettevõtetesse, mis arendavad edukaid mänge ja näitavad potentsiaali olulises panuses kodutarkvara domineerida sotsiaalvõrgustike ja mobiiltelefonide mänguturul.

Sel ajal oli omandamine suunatud New Toy’ile, kes oli Words With Friends omanik ja maksis 53 miljonit dollarit. Seekord maksab see umbes 200 miljonit dollarit, kulude ja töötajatega seotud kulude vahel, vastavalt All Things Digital’i arvutatud andmetele.