IGRE

Zynga toob turule sotsiaalmänge, mille kingituseks on “päris retseptid”

Zynga lisas hiljuti oma sotsiaalsete mängude portfelli uue “Ville”. Sarnaselt FarmVille’iga, mis on selle pälvinud avaliku tunnustuse, panustab ta ka kasutajate ja nende kontaktide suhtlemisele maailma suurimas sotsiaalvõrgustikus, kuid ĂĽhendus “päris eluga” toimub ka muul viisil.

ChefVille’i määratud uus pealkiri teeb ettepaneku tunnustada Facebooki kasutajaid peakokk kokkamine erinevate erialade ja oskustega ning veebis saavutatud saavutused tõlgenduvad ka “päris” retseptideks, mida nad saavad kodus proovida. “ChefVille on Ĺľanri tõeline areng, mis annab mängijatele võimaluse ennast mängus väljendada ja mängust välja,” ĂĽtlesid loojad.

Retsepti e-posti teel saamise võimalust pakutakse kingitusena mängul arenevale mängijale, selgitab ettevõte Portugali meediale saadetud pressiteates – turule, kus see muutub ka koheseks kohalolekuks.

Uut toiduvalmistamismängu kirjeldatakse kui „kogemust, mis ühendab eneseväljenduse, väljatöötamise, uurimise ja sotsialiseerumise“, luues „mängijatele võimalused suhelda sõprade ja perega väljaspool mängu“.

Mängijad saavad luua oma restorani, alates kaunistustest kuni roogade tüüpideni, kus nad saavad valmistada rohkem kui 200 retsepti. Kõik nad on koostisosade eksperdid ja nende edenedes saavad nad sõprade seas kulinaarseteks referentsideks, aidates neil luua restorane ja toite valmistada, jagada koostisosi.

Funktsiooni „Mängult lauale” kaudu antakse teile e-posti aadressile saadetud „päris” retseptid vastavalt veebis valmistatud roogadele. See funktsioon võimaldab neil ka mängude kaudu oma isiklikke retsepte jagada, selgitab Zynga.

Esialgses etapis on võitmiseks 50 (päris) retsepti mängus, mis on saadaval 17 keeles, sealhulgas portugali keeles. Nagu tavaliselt, on kasutamine tasuta ja seda tehakse Facebookist. Kuigi žanri austajad pole saadaval, saavad nad vaadata filmi kujul esitlusi ja mõista, mis neid ees ootab.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH