Apple ajakohastab iMace ja investeerib pildikvaliteeti ning uutesse lisaseadmetesse

Apple ajakohastab iMace ja investeerib pildikvaliteeti ning uutesse lisaseadmetesse

Samuti on värskendatud kogu 27-tolliste ekraanidega lauaarvutite rida ja nüüd on saadaval ka Retina 5K kuvasuvandid. Odavaimat mudelit saab alates 2149 eurost.

21,5-tolliste iMacide universumis jõudsid renoveerimistööd ka kolme mudelini. 4K Retina ekraaniga variant (mis tagab eraldusvõime 4096 x 2304 pikslit, 4,5 korda rohkem kui mudeli eelmine versioon) pakub 1799 eurot.

Uuendatud mudel saab ka võimsama protsessori, täiustatud graafika ja uued salvestusvalikud. Uue 27-tollise iMaci puhul saab tugiprotsessorist kuuenda põlvkonna Inteli protsessor. 21,5-tollise versiooni osas on protsessor Inteli 5. põlvkond. Kõik uuendatud iMacid saavad kaks Thunderbolt 2 porti

Uuendused laienevad ka lisaseadmetele, tuues välja Magic Mouse’i ja Magic Trackpad’i uued versioonid, mis on mugavamaks kasutamiseks ĂĽmber kujundatud, tagades kaubamärgi. Magic Mouse 2 maksab 89 eurot ja uus Magic Trackpad 2 149 eurot. Apple on lisanud Magic elementide perekonda ka uusi elemente. Uus maagiline klaviatuur on 119 eurot.