Apple avab oma töötajatele "maailma parima tervishoiusüsteemiga" kliiniku

Teate, see on erinev uudis: Apple avab tervisekliiniku (nn AC heaolu) töötajate ja nende perede teenindamiseks, nagu ütles CNBC.

Apple on algatuse jaoks loonud isegi ametliku veebisaidi, kus saate vaadata ĂĽksikasju Ma plaanide kohta.

AC heaolu

Tulemas 2018. aasta kevadel

AC Wellness on sõltumatu meditsiinipraktika, mis on pühendatud Apple'i töötajate elanikkonnale kaastundliku ja tõhusa tervishoiu pakkumisele.

AC Wellness Network usub, et usaldusväärsed ja ligipääsetavad suhted oma patsientidega, mis on tehnoloogia abil võimalik, soodustab kvaliteetset hooldust ja ainulaadseid kogemusi patsientidele.

Nagu lehel näidatud, töötab kliinik Santa Clara maakonnas (20730 Valley Green Drive), kus mõlemad asuvad ülikoolilinnak (Apple Park ja Infinite Loop) asuvad. Ja LinkedInis, Glassdooris ja mujal avaldatud töökuulutuste põhjal on Ma uues ülikoolilinnakus ka kliinik Apple Park Wellness Center.

Mitmed endised Stanfordi tervishoiutöötajad on oma LinkedIni profiilidel vähemalt viie kuu jooksul oma nime AC Wellnessiga sidunud; see tähendab ilmselt, et ettevõte on selle kallal pikka aega töötanud. Ehkki töötajate lehel pole linki näha, kirjeldatakse AC Wellnessit Apple'i tütarettevõttena. On mitmeid töökohti, kus otsitakse endiselt arste, õdesid, kliinilise treeningu treenereid, käitumuslikke tervisepartnereid ja palju muud.

Lubadus on pakkuda "maailma parimat tervishoiusüsteemi", pakkudes töötajatele ja nende ülalpeetavatele "ainulaadset hoolduskogemust", soovides mitte ainult hoolitseda nende eest, vaid ka rakendada programme haiguste ennetamiseks ja tervislike harjumuste edendamiseks.

Selle algatuse ideed muidugi ei lõpe. Allikad ütlevad CNBC et Apple kavatseb kasutada kliinikuid ja viise oma tervisetoodete ja -teenuste "testimiseks". Kuna Ma jõupingutused kasutajate tervise ja elukvaliteedi parandamiseks on pidevalt paranenud, on see kindlasti midagi, millest saavad kasu mitte ainult töötajad, nagu ka kõik, kes naudivad ettevõtte tooteid.

Nagu me teame, levivad üha enam kuulujutud, et Ma teeb nii paljude teiste algatuste seas kõvasti tööd mitteinvasiivse glükoosimonitooringu rakendamiseks Apple Watchis. Võib-olla näeme kliinikuga lühema aja jooksul märkimisväärsemaid edusamme.

MacRumorsi kaudu