Apple investeerib OLED-ekraanidele sobivatesse seadmetesse, et vähendada oma sõltuvust Samsungist

Paljud kuulujutud mainivad, et ĂĽks tagasilööke, millega Apple tootmisel silmitsi seisis “IPhone 8” pakkumine on ebapiisav OLED-ekraan, uudsus, mis on uut seadet oodanud.

Nagu eelmise aasta lõpus öeldud, tuleneb see probleem masinate vähesusest, et seda tehnoloogiat kasutades ekraane toota. Sel ajal läheb Foxconni president ĂĽhe suurima seda tĂĽĂĽpi mootorite tootja Jaapani juurde Kaanon Tokki, et “garanteerida tellimus”, mille tulemuseks on meie arvates järgmine iPhone’i ekraan.

See kuulujutt kaob aja jooksul ja vastutasuks näitavad paljud sõidukid, et ainus ettevõte, mis suudab Apple’i varustada OLED-ekraanidega hiljem sel aastal, on Samsung, sest see on sellel turul ĂĽks suurimaid. Niisiis, olenevalt ainult ĂĽhest tarnijast, on Apple’il uute seadmete esialgne varu palju väiksem kui tavaliselt.

Kuna see võib Apple’ile väga kahjulik olla, on ĂĽks väljapääs, mis leitakse looge oma OLED-ekraan. Ja seda ta peaks tegema, nagu Korea veebisait ĂĽtleb ET Uudised (läbi DigiTimes).

Me ei tea, kas Foxconn ostis Apple’i jaoks ekraanide tootmiseks tegelikult Canoni Tokki masina, kuid nĂĽĂĽd on uudiseks see, et Apple ostab Korea firmalt oma CVD-masina. PäikesesĂĽsteem. See võib lõpetada Canoni valitsemisaja, mis on praegu seda tĂĽĂĽpi masinate suurim tootja ja tarnib neid Samsungile, LG Display-le ja teistele.

Kuid nagu 9 kuni 5 Mac pidage meeles, et Apple võib olla ostnud selle masina mitte selleks, et ise tootjaks saada, vaid delegeerida ĂĽlesanded partneritele Foxconn või Pegatron – Nagu ta ĂĽtles, et tegi trĂĽkitud vooluringide jaoks. Lõppude lõpuks ei tähenda see, et Apple sulgeks Samsungi täielikult, eriti kuna väidetavalt on nad Lõuna-Korea jaoks sõlminud kaheaastase lepingu umbes 92 miljoni OLED-ekraani tarnimiseks.

Nii Samsung (kes omandas ainuĂĽksi sel aastal Canon Tokkilt viis CVD-masinat) kui ka LG (kaks masinat) ja Sharp on lähiaastatel loetletud võimalike Apple’i OLED-ekraanide tarnijatena. Seega, kuna seda tĂĽĂĽpi ekraan tõuseb tõenäoliselt ainult turul ja saab järgmise seadme standardiks, ei saa võimalikult palju tarnijaid kunagi olla liiga palju.