Apple kordas oma halvimat positsiooni USA-s töötavate ettevÔtete paremusjÀrjestuses

Apple kordas oma halvimat positsiooni USA-s töötavate ettevÔtete paremusjÀrjestuses

Igal aastal töökoht Klaasuks loob kasutajate seas kĂŒsitluse (ja pĂ”hineb saidile endale antud iseloomustustel) ja paljastab paremate ettevĂ”tete paremusjĂ€rjestused. VĂ€lja arvatud eelmine aasta, trajektoor Apple allapoole: ettevĂ”te tĂ”usis 22-lt 2014. aastal 84-le 2017. aastal, taastades mĂ”ned paigutused 2018. aastal.

NĂŒĂŒd, viimases uuringus, langes Apple uuesti ja kordas oma halvimaid tulemusi: USA reitingutes arvestatakse ainult Apple’i Parim 84. ettevĂ”te oma töötajate heaks töötama.

Apple’ile postitatud tunnistuses kiitis anonĂŒĂŒmne töötaja fakti, et ettevĂ”tte kĂ”ik ametikohad pakuvad kasvuvĂ”imalusi ja ettevĂ”tliku vaimuga inimestel on vĂ”imalusi kĂ”ikjal. Apple’i kukkumisele pole seletust, kuid Cupertino hiiglased sĂ€ilitavad sama skoori kui eelmisel aastal (4.3 juures 5) – mis nĂ€itab, et teised ettevĂ”tted muutuvad paremaks, mitte Apple halvemaks.

Glassdoori uuringusse pÀÀsemiseks peavad suured ettevĂ”tted saama vĂ€hemalt 75 hinnangut iga 8 atribuudi kohta, mida veebisait hindab: ettevĂ”tte ĂŒldine kontseptsioon, karjÀÀrivĂ”imalused, palk ja hĂŒvitised, kultuur ja vÀÀrtused, tippjuhtkond, töö ja eraelu tasakaal , soovitused sĂ”prade ja Ă€ri vaatenurgast 6 kuuga.

Edetabelid, nagu tavaliselt, on tĂ€is tehnoloogiaettevĂ”tteid. SEE HubSpot tule natuke enne DocuSign vĂ”itis pronksmedali; suurte seas on meil kohal Google (11), LinkedIn (12), NVIDIA (20), Microsoft (21), Facebook (23), Adobe (39) ja Apple’i all Intel (100Âș).

Brasiilia

Esmakordselt on Glassdoor avaldanud ka Interneti jaoks spetsiaalse reitingu Brasiilia. Siin pole meil Apple’i kohalolekut, kuid see vÀÀrib mĂ€rkimist 10 parimat kohtumine:

  1. SAP
  2. MÔistuse töö
  3. Google
  4. Takeda farmaatsiatooted
  5. Banco Votorantim
  6. MetLife
  7. Bain & Company
  8. Eurofarma
  9. McKinsey & Company
  10. Nubank Brasiilia

Riiklikus edetabelis on teiste mĂ€rkimisvÀÀrsete nimede hulgas: Globosat (11), Amazon (19), Dell (20), Luiza ajakiri (21), Microsoft (36), Petrobas (38Âș) ja karastusjook (50Âș).