Apple uuendab oma kooliprojekti rakendust, keskendudes kaugõppele

Te ei pruugi selle rakendusega tuttav olla Kooli projekt (Koolitöö) Apple’ilt – kas sellepärast, et nad pole kooliealised või sellepärast, et noh, kool, mis annab kõigile oma õpilastele iPadi, on osa reaalsusest Palju eriti Brasiilias.

Lõppude lõpuks on Apple’i idee suurepärane: pakkuda vahendeid, mis tugevdavad õpetajate ja õpilaste vahelisi suhteid, võimaldades ĂĽlesandeid jagada, teha konsultatsioone / koostööd ja õpetaja hoolikalt jälgida iga õpilase edusamme.


Kooliprojekti rakenduse ikoon

Noh nĂĽĂĽd, vastavalt CNET, Uuendab Apple kooliprojekti seni kõige suurema renoveerimisega. Versioon 2.0 juba beetaversioonis olev rakendus keskendub täielikult inseneriteadustele kaugõpe – hoiak, mis vastab tänasele hetkele, kui kogu maailm põhimõtteliselt klassitegevuse tĂĽhistas ja paljud koolid otsustasid kooliaasta läbi viia kaugjuhtimisega.

Uudiste hulgas, mida Apple rakendusse lisab, on meil põhjalik tegevuste kogu, kus õpilased saavad oma töödele juurde pääseda kõigi ainete jaoks, salvestada mustandeid või järjehoidjaid. Külgribal kuvatakse kaart koos meeldetuletusega sündmuste, eksamite või ülesannete ja ülesannete saatmise tähtpäevade kohta.

Õpetajad saavad omakorda jälgida õpilaste arengut laiemalt: platvorm näitab, kui palju õpilasi on oma ülesande täitnud ja kui kaua nad seda on teinud, aidates õpetajatel tuvastada, kas tunnis läheb hästi ja kas mõni õpilane seda eriti vajab abi. Vajadusel võimaldab Project School 2.0 õpetajatel üksikutele õpilastele sõnumeid saata või FaceTime-kõnesid teha, küsimustele vastata või uuringuettepanekuid pakkuda.

Ka vastavalt CNET, Uuendab Apple ka rakendust Klass (Klass) – mis erinevalt kooliprojektist on mõeldud klassiruumis õpetamiseks, kus õpetajad ja õpilased on samas keskkonnas. Aruandes ei täpsustata võimalikke uudiseid värskenduse kohta, kuid rakendust värskendatakse hiljem, kui mõistlik arv koole naaseb oma tavapärase rutiini juurde.


Klassiruumi rakenduse ikoon