Apple on taas maailma kõige väärtuslikumaks ettevõtteks paar miljardit

Apple’i aktsiad purustavad uusi rekordeid; turuväärtuselt võrdne Microsoftiga

Alates tagasi tulekust 1 triljon dollarit, Hoiab Apple ära oma aktsiate tõusud ja mõõnad ning jätkab aktsiaturu kasvu. Kuna see tõusutrajektoor on täna (vähemalt seni) jõudnud tippaega: $ AAPL purustas tänase NASDAQ-i kauplemissessiooni ajal ajaloolised rekordid ühiku väärtustes.

Päeva jooksul jõudis Apple’i aktsia hind 237,64 dollarit, arvud, mida pole ettevõtte ajaloos varem nähtud. Pärast kauplemise sulgemist sulgub see väärtusega 236,21 dollarit, piisab turuväärtuseks peaaegu 1,07 triljonit dollarit – mis seab ettevõtte samale positsioonile Microsoft. Neile, kes seda ei mäleta, on endine arhiivimĂĽĂĽja Apple veetnud suure osa viimastest kuudest turuväärtusega Cupertino hiiglaste ees.

Apple’i tõusulaine saabus ajal, mil Ameerika Ăśhendriigid ja Hiina nad alustasid aastaringses kaubandussõjas vaherahu kehtestamise võimalikkust. Vastavalt Reuters, leppisid kaks riiki kokku täna, et rakendavad konflikti lõpetamiseks tehingu esimest sammu; kui eksperiment õnnestub, on tõenäosus, et jõudude suhe normaliseerub peagi.

Nüüd näeme, kuidas need numbrid lähitulevikus käituvad.

MacRumorsi kaudu