Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitor

Kõrgekvaliteedilise ehituse ja arenenud tehnoloogiaga on selle monitori kõrvuti kahe Full HD ekraani laius

Seda PC-mängija hoolib ekraanist rohkem kui konsoolil mängimine. Kui enamik videomängumängureid soovib lihtsalt suuremat eraldusvõimet, siis arvutimängurid hoiavad silma peal monitori sagedustasemetel, reageerimisaegadel, kuvasuhtel, sisendil ja eraldusvõimel.

Sellele nõudlikule avalikkusele suunatud Samsung sel aastal serveeritud üks suurimaid kuvareid maailmas, kuvasuhtega 32: 9 ja uudse QLED-kaardus paneeliga. Viimane uudis on see, et ta saabub Brasiiliasse!

Kaks monitori kõrvuti

Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitorCHG90 kuvasuhe on 32: 9 väiksem kui 16: 9 teleri kuvasuhe

Kõige tavalisem monitori ja teleri suhe on 16: 9. ITU Samsung CHG90 (või poes C49HG90) on Kuvasuhe 32: 9 eraldusvõimega 3840 x 1080. See on nagu kahe Full HD monitori kõrvuti asumine, ilma et nende vahel oleks piire! Liiga lai? Ära muretse, aitäh kumerus 1800 R keegi ei märka seda 178º vaatenurgaga.

Kõigi nende laiuste korral on see monitoride puhul tavaline ĂĽlilaiune tunduvad väiksemad. Kui lahti pakkisin LG ĂĽlilaiune Mõtlesin: “kui väike”. Ma kahtlen, kas teil on väljend 49 tolli alates CHG90.

Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitorNeed for Speed: tasuvuse ja muude EA mängude tugi monitoridele koos värskendustega, mis sobivad 32: 9 kuvasuhtega

Aga nagu me rääkisime PC-mängijadKindlasti on selle jaoks veel midagi Samsung nimetage seda kuiQLED-mängude monitor“. Meeldib FreeSync 2, AMD-st on värskendussagedus 144Hz ja reageerimisaeg 1 ms. See on iga mängija soov!

Paneel QLED, mis on moodustatud kvantpunktidest, tagab miljardi värvi täpsuse, lisaks ekraanil olevate määrdumiste (nn efektide) vältimisele sisse põlenud). Tehnoloogia HDR see on ka olemas, pakkudes keerukat valgustust. Tumedad alad on sügavamad ja heledad on veelgi heledamad.

Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitorMusta ekvalaiseri efekti demonstreerimine

Koos see kontrastsuse tase on 3000: 1, erineva mustvalge värviga. Monitorid kasutavad seda funktsioonides Must ekvalaiser: pimedate alade heledamaks muutmiseks valige 20 taseme vahel. Teie vaenlane ei jää varjus märkamata!

Valmis igaks lahinguks

Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitor

Nii suure jõu ja korraldusega Samsung tea, et mängija ei saa monitori reguleerimiseks palju aega kulutada. Eelmääratud kuvamisprofiil saadaval iga mängu žanri jaoks. Siin on profiilid alates FPS-st kuni RTS-ni, tumeda vahemiku taseme muutused, kontrastsuse suhe, teravuse ja värviväärtuse seaded.

Kuvasuhte 32: 9 kaudu on võimalik ühendage ekraaniga kaks pildiallikat ja paljundada mõlemad kõrvuti. Näiteks märkmikud ja arvutid. Algset kvaliteeti see ei mõjuta.

Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitorKasutage monitori seal, kus soovite

Kasutajad vajavad ka mugavust. Monitoridel on pöörde, kalde ja kõrguse reguleerimine. Selle lahendamiseks on tal endal ka sinise valguse filter ehtne, hoiab ära une kadumise ja silmade väsimuse.

Brasiilias toodi turule Samsung QLED 32: 9 kaardus mängurimonitorLisaks tugevusele on CHG90 ka ilus

Monitoril on esmaklassiline konstruktsioon, see on tõesti muljetavaldav, seda ta ka tunneb João Hiroshi, Samsungi Brasiilia monitoridivisjoni vanemjuht:

Kumer kõver UltraWide CHG90 saabub Brasiiliasse, et pakkuda mängijatele vaatajatele uusimat turul, ühendades kõrgtehnoloogia, eksklusiivsed funktsioonid ja parima pildikvaliteedi, mida mängumonitor suudab pakkuda.

Meeldib soovitatud hind on 10 999,00 R $, kuvar Samsung CHG90 saab nĂĽĂĽd Brasiilias virtuaalses Pichau poes osta, peagi ka Kabumis ja Infsite’is. Lisateavet toote kohta saate siit.