Chevrolet sisaldab Siri uutesse automudelitesse

Chevrolet sisaldab Siri uutesse automudelitesse

Alates 2013. aastast lisab Chevrolet oma uutesse linnamudelitesse Sparki ja Sonici navigeerimis- ja meelelahutusabisĂĽsteemi, mis põhineb Apple’i Siri hääletuvastustehnoloogial.

Selle teadaande tegi ametlikult eile Ameerika autotootja ja see tõlgitakse integreeritud versioonina Siri’s Eyes Free’st, mille Apple on välja töötanud autotööstuse jaoks ja mis esitati eelmise aasta juunis.

Chevrolet koos Siriga

Asetades Siri aktiveerimiseks roolile nupu, valib juht selle funktsiooni ainult kõnele vastamiseks või helistamiseks, sõnumite kuulamiseks, juurdepääsuks oma iTunes’i muusikakogule või teabele liikluse ja ilma kohta.

Väikeste sõidukite kaubamärgiturunduse direktor Cristi Landy selgitas ettekande käigus, et “ohutus, kasutusmugavus, töökindlus ja kaasaskantav ĂĽhenduvus on meie klientide põhiomadused”, põhjendades Siri Eyes Free sĂĽsteemi kasutamist infotainment Chevrolet, nimega MyLink.

Chevroletist sai esimene Põhja-Ameerika autotootja, kes integreeris Apple’i tehnoloogia oma seeria sõidukitesse, asendades Mercedese, mis mullu septembris alustas Siri integreerimist mõne oma mudeliga.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi