Chrome pĂĽsib Internet Exploreri ees

Chrome hääletuvastuse toega

Google’i brauseri versioon 25 on nĂĽĂĽd saadaval. Värskendus toob Chrome’i hulga uusi funktsioone, sealhulgas häälkäskluste tuvastamise API-d. See funktsioon võimaldab programmeerijatel integreerida kõnetuvastuse funktsioonid oma arendatavatesse veebirakendustesse.

Nagu Google ise ĂĽtleb, on “lähitulevikus võimalik rakendustega rääkida” erinevatel eesmärkidel. Näide, mille ettevõte illustreerib Chrome’i veebisaidi demos, dikteerib e-posti otse brauseri kaudu.

Avalikustuskirjas värskendus ettevõte esitab veel ühe näite: dokumentide dikteerimine, vt „duelli” ärakiri Võimalust mainiti ka rap> ehk mängumärkide juhtimine brauseri kaudu ainult häält kasutades.

Uue versiooni teine ​​uudsus, millel on otsene mõju kasutuskogemusele, on uus brauseri määratlus (Windowsi versioonides), mis keelab automaatselt lisandmoodulid mille on installinud kolmanda osapoole programm ilma teie nõusolekuta.

Selle eesmärk on tagada, et navigeerimiseks hädavajalikud programmid ei aitaks sirvimiskogemust aeglustada. Võimalus igaüks uuesti aktiveerida lisandmoodulid händikäp.

Chrome 25 integreerimiseks on turvarindel ka igasuguseid uudiseid, nüüd on töölaua- ja Android-versioonides ühtlustatud arendustsükkel. Näitena võib tuua uue sisuturvalisuse poliitika HTTP, mis võimaldab teil turvaliste sisuallikate loendisse lisada vaid mõne koodirea.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira