CyanogenMOD 10.1 saab tuge veel mitmele seadmele (Android 4.2)

CyanogenMOD 10.1 saab tuge veel mitmele seadmele (Android 4.2)

Möödunud nädala jooksul teatas CyanogenMODi arendustiim, et toetab nutitelefonide ja tahvelarvutite versiooni 10.1. Android-sĂĽsteemi versiooni 4.2 (Jelly Bean) põhjal saab selle kohandatud ROM-i uue värskenduse nĂĽĂĽd installida …

Selle viimase nädala jooksul oli arendusmeeskond sees TsüaankloriidMOD teatas toetusest versioon 10.1 rohkemate nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks. Põhineb versioon 4.2.1 (Jelly Bean) süsteemi Android, selle kohandatud ROM-i uue värskenduse saab nüüd installida järgmistele mudelitele:

Väljaandes, milles teatati suurendamisest, TsüaankloriidMOD teeb mõned olulised kaalutlused, millele igaüks, kes soovib installida uut värskendust, peaks pöörama tähelepanu:

Esiteks ei tohiks ROM-i värskendusrakendust (CyanogenMOD Updater) kasutada versioonilt 10.0 versioonile 10.1 täiendamiseks. Kuigi värskendamine õnnestus, ei sisaldanud see varaliste rakenduste värskendamist versioonile 4.1.2 Android. See asjaolu võib põhjustada kasutamisel probleeme CM 10.1. Õige on värskendamine käsitsi, vilgub ROM-failid taasterežiimi kaudu (ClockworkMod Recovery).

Teiseks ei ole kohustuslik (kuigi soovitatav) “eemaldamine” varasemale versioonile ĂĽleminekul CM kuni 10,1. Kasutajad, kes seda ei tee, võivad kella rakendusega raskusi tekitada. Selle probleemi lahendamiseks tĂĽhjendage lihtsalt selle rakenduse andmed oma seadetes.

Lisateavet ja hoiatusi leiate sellest teenuse CyanogenMod meeskonna postitusest teenuses Google+. Lisateavet installimise kohta CM 10.1 seadmes ja link saidile lae alla kĂĽlastage ĂĽhte neist teemadest foorumis XDA arendaja: