Disney toob turule rakenduse AppMATes for iPad 2: vaadake, kuidas mängida ilma rongita

Selle nädala alguses rääkisime uuest Disney rakendusest, mis leiab suurepärase võimaluse mänguasjade mĂĽĂĽmiseks, säilitades samas interaktiivsuse virtuaalsete mängudega. Rakendus AppMATes (ametlikult käivitati eile American App Store’is) võimaldab tõelistel jalakäijatel Radiator Springsi linnatänavatel “jalutada”.

Kuid huvitav detail on see, et mänguga on võimalik mängida ka ilma füüsilise rongita.

Muidugi, laps saab mängida originaal jalutuskäru kasutades iPad 2 liikuva teena on see nii lahe. See mänguasi on spetsiaalselt loodud suhtlemiseks tahvelarvutiga, millel on käest staatilise energia juht, mis suhtleb multitouch ekraaniga. Kuid neile, kes seda endale lubada ei saa (kuna see on praegu saadaval ainult Ameerika Ühendriikide kauplustes), saate ikkagi näha, kuidas see töötab.

Mäng annab teile võimaluse valida virtuaalne paberauto, uurida linnateid. Selleks on vaja teatud kohtades kasutada kahte sõrme, suunata rongi nagu see oleks tõeline mänguasi.

Kohe rakenduse alguses pakub see mõlemat võimalust. Paberkärude puhul puudutage lihtsalt ekraani vasemat alanurka.

Muidugi on füüsilise kuju osas suur erinevus (esituled ei lülitu näiteks öösel sisse), kuid sellest piisab mängu uudishimu tapmiseks seni, kuni sugulane ei käi Disneylandis. Mänguasja jaemüük on Ameerika Ühendriikides Disney, Best Buy, Target ja ToysRus kauplustes 19,90 dollarit

Igav uudis on see, et see rakendus töötab ainult iPad 2, sest selleks on vaja güroskoopi. Kuid ettevõte lubas töötada ka tulevaste esimese põlvkonna iPadidega.

Rakendus AppMATes saab tasuta alla laadida ainult Ameerika App Store’i kontoga (link). Mängu toimimist näitava video vaatamiseks vaadake meie eelmist artiklit.