Galaxy S III 4G versioon jõuab Portugali poodidesse

Galaxy S III 4G versioon jõuab Portugali poodidesse

(Uuendatud) Pärast 4G-ga Galaxy Note II turule toomist oktoobris toob Samsung Portugali turule veel ühe nutitelefoni, mis toetab neljanda põlvkonna (LTE) telefone. Galaxy S III uut versiooni müüakse kolme operaatori kaudu ja ka vabaturul, antud juhul 699,90 euro eest.

Samsung Electrónica Portuguesa mobiilidivisjoni turundusjuht Hugo Braz ütles, et Samsung soovib jätkata investeerimist neljanda põlvkonna mobiiltelefonidesse, mis tagavad suurema andmeside kiiruse ja stabiilsuse.

“Portugal on ĂĽks riikidest, kus 4G võrk naudib laiust ja paremat kvaliteeti, mistõttu peetakse seda rahvusvahelisel tasandil arenguprioriteediks,” ĂĽtles ettevõtte turundusjuht oma avalduses.

Uus Galaxy on saja päevaga mĂĽĂĽnud ​​üle 20 miljoni ĂĽhiku – jõudes viie kuuga 30 miljonini – ja see on Samsungi edukaim nutitelefon, saadaval mitmes värvitoonis. LTE versioonis on see saadaval ainult mustana.

siii galaktika

Tuleb meenutada, et Samsung otsustas Portugalis turustada ainult Galaxy Note II 4G versiooni, mitte 3G versiooni, mida tol ajal põhjendati neljanda põlvkonna võrgus tehtud panustega.

Eelmisel kuul tõi Korea ettevõte välja ka Galaxy S III miniversiooni.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Toimetuse märkus: uudiseid värskendatakse seadmete hinnaga, kuid need on saadud Samsungilt.