Google Apps lõpetas novembris Internet Explorer 8 toetamise

Google ei garanteeri enam 15. novembril Internet Explorer 8 tuge, teatab ettevõte oma ajaveebist. Windowsi omanike välja töötatud brauserit värskendati 26. oktoobril, kui see siseneb versiooni 10. Mõni päev hiljem jõustus internetigigandi otsus.

“Sellest kuupäevast alates näevad Internet Exploreri kaudu Google Appsi teenusele juurdepääsevad kasutajad sõnumit, milles soovitatakse nende brauserit uuendada,” selgitas Google.

Otsus mõjutab enamasti Windows XP kasutajaid, kuna operatsioonisüsteemi versiooniga ühilduv Internet Exploreri uusim versioon on 8. XP toetab nii välja antud IE 9 kui ka eelseisvat IE 10.

Teisest kĂĽljest on Google IE6 ja IE7 osas teinud otsused, mis on identsed nendega, mida ta praegu valmistub tegema, mis pole samuti enam taganud tuge Google Appsi maailmale.

Ettevõtte brauseripoliitika – mis kehtib ka teiste tootjate kohta – pakub ainult uusimate tooteversioonide tuge, mis ĂĽldiselt tähendab ĂĽhilduvust uusimate brauseriversioonide ja varem välja antud versioonidega. selle.

Google Apps sisaldab muu hulgas selliseid tooteid nagu Gmail, Drive, Calendar, mida pärast piiratud või võimatut mõõtmist kasutatakse XP-d kasutavatele inimestele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Toimetuse märkus: Teise lõigu kirjaviga on parandatud.