Instagram häkkinud? Rakendus testib häkkinud kontode taastamiseks uusi funktsioone | Sotsiaalmeedia

Instagram teatas esmaspäeval (17), et nad katsetavad häkitud kontode taastamise hõlbustamiseks uusi turvafunktsioone. Sotsiaalvõrgustiku avalduse kohaselt tehnoloogiasaiti emaplaadile peavad rünnakute all kannatavad kasutajad teatama rikkumistest sisselogimislehel ja seejärel teavitama kontoga ühendatud e-posti või telefoninumbrit. Kui see on valmis, jätkab ta juurdepääsu selle profiili profiilile, mis töötab ainult soovitud seadmes.

Lisaks on Instagram kindlaks teinud, et kasutajanime muutmisega ei saa seda teiste kontode jaoks kohe kasutada. See samm tehti selleks, et kasutajanimed ei varastataks pärast seda, kui häkkerirünnak häkitud profiili muutis. Konto taastamise tööriista käivitamiseks sätteid pole, kuid kasutajanime blokeerimise funktsioon on juba Androidi jaoks saadaval ja peagi rakendatakse see iPhone'i (iOS) jaoks.

Instagram salvestab kasutajate huvi reklaamide vastu; tea ligipääsu

Uus tööriist hõlbustab teie konto taastamist sotsiaalvõrgustikus Foto: Carolina Oliveira / TechTudoUus tööriist hõlbustab teie konto taastamist sotsiaalvõrgustikus Foto: Carolina Oliveira / TechTudo

Uus tööriist hõlbustab teie konto taastamist sotsiaalvõrgustikus Foto: Carolina Oliveira / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Uue konto taastamise funktsioon on saadaval Instagrami sisselogimislehe valiku "Vajad täiendavat abi" kaudu. Järgmisel lehel peab kasutaja sisestama kontoga seotud e-posti aadressi või telefoninumbri, et saada kuuekohaline kood profiili lunastamiseks.

Kui häkkeril on juurdepääs ka ohvri e-posti aadressile või telefoninumbrile, saab ta koodi, kuid ta ei saa seda konto taastamiseks kasutada, kuna see number töötab ainult kasutaja seadmes.

Turvafunktsioon pakub kontofotode taastamiseks koodi: Divulgao / InstagramTurvafunktsioon pakub kontofotode taastamiseks koodi: Divulgao / Instagram

Turvafunktsioon pakub kontofotode taastamiseks koodi: Divulgao / Instagram

Kasutajanime kaitsefunktsioon säilitab neid teatud aja jooksul, et vältida juhtumeid, kus häkker ründab kontot lihtsalt kasutajanime varastamiseks. Seega, kui ründaja saab profiili ja muudab kasutaja nime, pole vana pealkiri kohe mõne teise konto kasutamiseks saadaval ja häkitud kasutajad saavad konto hankimisel nime hankida.

Miks ei ilmu mask Instagrami lugudesse? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas kasutada viitfiltrit Instagrami lugudes

Kuidas kasutada viitfiltrit Instagrami lugudes