Järgmisel nädalal avatakse veel veidi tulevast Lissaboni

Järgmisel nädalal avatakse veel veidi tulevast Lissaboni

Viimase paari kuu jooksul on rakendus toimunud ja välja valitud Smart Open Lisboa teise väljaande parimad ideed. 21. novembril tutvustatakse üksikasjalikumalt selle algatusega seotud erinevaid idufirmasid ja piloote.

See on projekt, mille eesmärk on muuta avatud tehnoloogia ja andmete abil Portugali pealinna nägu ja kogemusi nii kodanike kui ka turistide jaoks.

Nutika avatud Lisboa baasil on ettepanek Lissaboni linna paremaks muutmiseks, edendades avatud andmete (avatud andmete) kasutamist kodanike igapäevaste probleemide lahenduste väljatöötamiseks.

tehnikasait SOL17-s “data-title =” tehnikasait SOL17-s – järgmisel nädalal avati veidi rohkem tulevase Lissaboni kohta – SAPO Tech “> tehniline veebisait SOL17-s

Programmi toetavad Beta-i koordineerimisel Lissaboni linnavolikogu, Turismo de Portugal, Portugal Telecom, Cisco ja Brisa ning see kogub teavet erinevatelt üksustelt nagu EMEL, Carris, Transtejo, EPAL, keskkonnaministeerium või Porto de Lisboa, saadaval kasutamiseks alustavatele ettevõtetele ja teadlastele, kes soovivad oma projekte tutvustada.

Projekti kohta saate lisateavet ning registreeruda algatuse teise väljaande lõputseremooniale veebisaidil www.smartopenlisboa.com.