Kodanike pood: “sageli on inimesi, kes näevad silmitsi teenustega, mida nad saavad veebis pakkuda”

Alates esmaspäevast avatud ustega asub uus Citizen Shop Saldanhas Mercado 31 de Janeiro teisel korrusel. Lissaboni linnapea (CML) Fernando Medina ning eesistumise ja halduskorra moderniseerimise minister Mariana Vieira da Silva külastasid tööde toimumiskohta ja visiidiga olid kaasas SAPO TEK.

Ajakirjanikega rääkides hoiatas Mariana Vieira da Silva, et endiselt on palju inimesi, kes reisivad fĂĽĂĽsilisse ruumi teatud probleemide lahendamiseks, kui nad saavad seda teha veebiteenuste kaudu. “On väga oluline, et tulete otse ravima, kes ainult seda suudab,” hoiatas minister.

Eeldades, et uus pood ei lahenda kõigi probleeme, nimetas minister seda uut ruumi “hädavajalikuks”, pärast Loja de CidadĂŁo dos Restauradoresi sulgemist oli see jätnud “jälje Lissaboni”.

Küsimusele kodanikukaartide viimase järjekorra kohta selgitas minister, et alates mai algusest on valitsus selle probleemi lahendamiseks astunud mitmeid samme. Sellest ajast alates on sellel rajal peatunud üle 50 000 inimese, kes kinnitavad Mariana Vieira da Silvale uue teenuse konteksti, võrguteenuste ja uute kodanikuruumide kaudu. Minister garanteeris selle töö jätkumise, nagu selgitati mullu juulis toimunud iSimplexi ettekandes.

Lissaboni teenindav “uue põlvkonna” pood

Eeldatavalt umbes 700 000 inimese vastuvõtmist aastas rahastavad ruumi CML ja Fernando Medina, kes räägivad “tohutute mõõtmetega, suure reageerimisvõimega” poes.

See pindala on 2400 ruutmeetrit ja seal töötab umbes 154 töötajat. See pakub teenuseid finants-, sotsiaalkindlustusagentuuride, registreerimis- ja notaribüroode, mobiilsus- ja transpordiagentuuride, kodanike tubade, Lissaboni algatuse, Lissaboni omavalitsuste rendihalduse, Carrise ja EMELi teenustest. . Sel põhjusel räägib Fernando Medina “uuest põlvkonnast” poodidest ja kogemustest, mis on samuti uued.