Kui teile meeldib Minecraft, siis see mäng on teie jaoks

Minecraft on liivakasti ehk avatud maailma mäng, kus mängija uurib peaaegu lõpmatut maailma, ehitades erinevatest materjalidest plokkidega seda, mida ta soovib. Esialgu tundub see veidi keeruline, kuid võimaldab teil luua maailmast endast mitu stsenaariumi, objekti ja kujundit, plokke taaskasutada ja ümber korraldada.

Kuna see on väga edukas mäng, on Play poes ilmunud mitu sellest inspireeritud rakendust. Jagasime neli mängu, mis järgivad Minecrafti ploki stiili. Need on mõeldud nii mängu fännidele kui ka neile, kes alustavad tegevust, kuid ei soovi ametlikku mängu investeerida.

WorldCraft

WorldCraft on mäng, mis on Minecraftiga väga sarnane, ehkki see on palju lihtsam. Sellel on huvitav mitme mängija režiim, lisaks võime uurida teiste mängijate loodud maailmu. See on täiesti tasuta, ilma rakendusesiseste ostudeta, kuid rohkete reklaamidega, alates pidevatest bänneritest mänguekraanidel kuni videoteni igal ekraanimuutusel.

Ekraanipilt 2016 04 07 13 51 33

WordCrafti soovitatakse kõigile, kes soovivad tasuta alternatiivi Minecraftile / © ANDROIDPIT

Mängimine on mõnevõrra lukustatud ja järgib põhilist paigutuse suunda ekraani vasakul küljel ning tegevust ja kaamera liikumist ekraani keskel. WordCrafti soovitatakse kõigile, kes soovivad tasuta alternatiivi Minecraftile.

WorldCraft: 3D ehitamine ja käsitööInstallige Google Playsse

WorldCraft on tasuta, ilma rakendusesiseste ostudeta, vajab Android 2.3 või uuemat versiooni ja võtab umbes 70 MB ruumi.

SurvivalCraft

See on võib-olla mäng, mis sarnaneb Minecraftiga kõige rohkem nii mängimise kui ka graafika osas. Süsteem on sama, kaevandan materjale ja kasutan neid uuesti selleks, et pähe tulla. SurvivalCraft lisab originaalile mõned elemendid, näiteks vibu ja nool. Juhtnupud on nende nõrk koht, nad pole eriti reageerivad ja väikesel ekraanil võivad need olla üsna ebamugavad.

Ekraanipilt 2016 04 07 14 06 34

Kõige sarnasem originaalile / © ANDROIDPIT

SurvivalCraftil on kaks versiooni: tasuta demo, piiratud ajaline ja täisversioon, mis maksab 11,99 R $. Sellel on ka PC-versioon.

Ellujäämise demoInstallige Google Playsse

EllujäämineInstallige Google Playsse

SurvivalCraft nõuab Android 2.3.3 ja vähemalt 21MB ruumi, andmete hulk kasvab aja jooksul märgatavalt.

Blokeeri lugu

Erinevalt eelmisest sai Block Story alguse vaid kaevandamise ja ehitamise eeldusest, see oli RPG. Kahe žanri liit muudab mängu väga huvitavaks, missioonide läbimine, mängijad saavad uusi materjale ja õpivad ehitama relvi, soomust, varustust jne, mis aitab teda järgmistel missioonidel. Block Story on minu lemmikmäng selles loendis.

Ekraanipilt 2016 04 07 14 51 36

RPG / © ANDROIDPIT Minecraft

Graafika on suurepärane, juhtnupud reageerivad hästi ja esialgsed õpetused on kummaliselt praktilised ja huvitavad. Siiski blokeeriti Block Story mitu korda, tühjendades palju akut ja mu Galaxy Note 4 kuumaks.

Blokeeri luguInstallige Google Playsse

Blokeerige Story PremiumInstallige Google Playsse

Samuti kahes versioonis: tasuta, rohkete reklaamidega ja lisatasu, hinnaga 12,03 R $. Nõuab Androidi 2.3.3 või uuemat versiooni ja vajab peaaegu 90 MB salvestusruumi.

Plokipead

Minecrafti, Ära nälga ja Mario segu, 2D ja 3D segu. Alati koguge materjale, et teises maailmas ellu jääda. Seda on lihtsam kontrollida, see on suhteliselt lihtne mäng, mis muutub mängija edenedes keerukaks. Õpetused hõlbustavad tegevust.

Ekraanipilt 2016 04 07 15 06 55

Ärka ellujäämiseks / © ANDROIDPIT

Graafika on lihtne, mängitavus on hea, aga Blockhead on üsna raske ja seda saab veidi lukustada.

PlokipeadInstallige Google Playsse

Plokipead on tasuta osta, selleks on vaja Android 3.1 või uuemat versiooni ja see võtab 140 MB ruumi.

Minecraft – taskuväljaanne

Neile, kes soovivad originaali, on olemas Minecraft – Pocket Edition ehk Minecraft Androidile. Mojang (ettevõte Minecrafti taga) on Androidis välja töötanud mängu ametliku versiooni. See maksab 20,08 R $.

MinecraftInstallige Google Playsse

Kas teile meeldib Minecrafti stiil või eelistate vähem ruudukujulist graafikat?